Natec: odtwarzacz mp4 z krokomierzem

Natec: odtwarzacz mp4 z krokomierzem

Lubisz biegać, jeździć na rowerze uprawiać nordic walking, czy inną aktywność i nie wyobrażasz sobie ćwiczeń bez słuchania ulubionej muzyki? Mamy dla Ciebie idealne urządzenie, które oprócz odtwarzania muzyki pełni funkcję krokomierza, a do tego liczy Twoje spalone kalorie.

Z18595_48466

Odtwarzacz Natec MP40 to doskonały towarzysz podczas aktywnego wypoczynku. Urządzenie posiada wszystko to, co niezbędne aby wszelką aktywność sportową uczynić przyjemniejszą. Mała i wytrzymała obudowa posiada specjalny klips, dzięki któremu łatwo przyczepisz odtwarzacz do garderoby bez obawy o zgubienie go.
Urządzenie posiada wbudowany krokomierz, który monitoruje naszą aktywność w czasie rzeczywistym. Po spacerze lub biegu możesz sprawdzić ilość wykonanych kroków i dodatkowo sumę spalonych kalorii. Dzięki temu łatwo porównasz wyniki i zweryfikujesz plan treningu tak, by osiągnąć zamierzony cel.
Natec MP40 to również źródło doskonałej jakości dźwięku, a także odtwarzacz plików wideo. Wbudowane radio FM oraz dyktafon dodatkowo zwiększają jego funkcjonalność. Obsługa playera jest intuicyjna, a dzięki wyświetlaczowi o przekątnej 1,5 cala, zarządzanie mediami staje się proste i czytelne.
Produkt wyceniono na kwotę 109 zł.

Z18595_48467

Cechy urządzenia:
– Wyświetlacz TFT 1,5 ”
– 8 ustawień equalizera
– Krokomierz z obliczaniem kalorii
– Nagrywanie głosu i dźwięku
– Obsługa formatów wideo
– Radio FM
– Kolor: zielony, różowy

Z18595_48468

Specyfikacja produktu:
– Wyświetlacz TFT: 128 x 128 pixels
– Pamięć Flash: 4 GB
– Gniazdo audio: 3.5mm stereo mini-jack
– Obsługiwane formaty audio: MP3, WMA
– Obsługiwane formaty wideo: AVI
– Obsługiwany format zdjęć: JPEG
– Obsługiwany format tekstowy: TXT
– Komunikacja: USB 2.0
– Zasilanie: akumulator lito-polimerowy 280mAh (ładowany przez USB)

Z18595_48469
O Natec
Producent akcesoriów komputerowych oraz elektroniki użytkowej zadebiutował na rynku polskim w 2007 r. Produkty Natec charakteryzują się nowatorskim wzornictwem oraz techniczną perfekcją, łącząc w sobie najlepsze cechy dotychczasowych rozwiązań rynku po rozsądnych cenach. Misją marki jest dostarczanie najwyższej klasy akcesoriów komputerowych i elektroniki użytkowej spełniającej oczekiwania Klientów.
Dziś Natec jest rozpoznawalnym znakiem towarowym nie tylko w Polsce. Oferta producenta bardzo szybko się rozwija i swoim zasięgiem obejmuje również rynki Europy zachodniej. Wizją marki jest hasło: Technology Born To Meet Your Needs (Technologia Zrodzona By Sprostać Twoim Oczekiwaniom).

Z18596_48476

Niedługo można spodziewać się testu odtwarzacza na blogu! 🙂

Źródło: Informacja prasowa

Translate »