Nie straszne im trudne warunki pogodowe ani upływ czasu. Poznaj produkty Reima Originals

Nie straszne im trudne warunki pogodowe ani upływ czasu. Poznaj produkty Reima Originals

Projektując odzież i obuwie dla dzieci od ponad 75 lat, Reima wiele się nauczyła. Kwintesencja doświadczeń fińskiej marki znajduje odzwierciedlenie w klasycznej, składającej się z 25 produktów kolekcji The Originals. Niektóre style sięgają nawet 1995 roku, a ubrania, akcesoria i buty skrywają więcej, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Detale, które potrafią zmienić wszystko

Klasyki nie powstają – one się nimi dopiero stają. Te słowa świetnie sprawdzają się w przypadku dziecięcych ubrań marki Reima. Niektóre produkty są każdego roku tak chętnie kupowane, że można powiedzieć, że to właśnie dzięki wyborom konsumentów stały się kultowe. W czym tkwi sekret tego sukcesu? Reima stawia na ponadczasowy design, koncentrując się jednocześnie na ciągłym udoskonalaniu jakości. Poprawa wytrzymałości oraz właściwości technicznych materiału zapewnia coraz lepszą ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, a wciąż wprowadzane, przemyślane detale stanowią odpowiedź na zmieniające się potrzeby rosnących dzieci. The Originals to ubrania, o które łatwo się dba. Co więcej, przed każdym sezonem Reima sprawdza produkty wśród dzieci w różnym wieku, upewniając się, że proponowana rozmiarówka jest poprawna. Wszystko to sprawia, że produkty te zyskują dodatkową wartość w oczach rodziców, stanowiąc dobry i mądry wybór.

Wygląda znajomo!

Na pierwszy rzut oka wiele elementów tegorocznej kolekcji wygląda znajomo. Jednak przy bliższym przyjrzeniu się wiele z nich okaże się zupełnie różne od tych, które gościły w ofercie jeszcze 5 lat temu. Za kulisami trwa ciągła praca nad udoskonalaniem poszczególnych produktów. Niewielkie ulepszenia w kwestii materiałów, dopasowania i detali mogą umknąć użytkownikom, ponieważ styl ubrań praktycznie się nie zmienia. Dla Reimy to najlepszy dowód na to, że cel został osiągnięty.

Zrównoważona klasyka

Łatwo popaść w gonienie kolejnych, szybko zmieniających się trendów w świecie mody, ale niestety nie pozostaje to bez znaczenia dla środowiska. Niemal każdy słyszał o zbędnej, nadmiarowej konsumpcji, marnowaniu zasobów i złych warunkach pracy w branży tekstylnej. Świadomość tych problemów niepokoi wielu z nas. Klasyki Reimy to jedna z odpowiedzi na wyzwania, które stawia przed nami współczesny świat. Zostały zaprojektowane w Finlandii, a wyprodukowane w Azji w uczciwych warunkach i pod czujnym okiem zespołu ds. jakości. Reima utrzymuje bliskie relacje ze swoimi dostawcami, a każdy z nich odbył audyt w obrębie jednostek certyfikujących takich jak BSCI, WRAP czy SA8000. Zamiast szybkiego transportu towarów drogą lotniczą, firma preferuje ten drogą morską, dzięki czemu ogranicza szkodliwe emisje. Wszystko to sprawia, że Reima nie jest w stanie gonić za najnowszymi trendami. I, szczerze powiedziawszy, wcale jej na tym nie zależy.

Oszczędność pieniędzy

Rodzice na całym świecie doceniają wyróżniający się, przemyślany fiński styl. Klasyczne produkty mogą odnosić sukcesy i zaspokajać potrzeby rynku przez lata – bez potrzeby wprowadzania radykalnych zmian co sezon. Unikając niepotrzebnej pogoni za trendami, łatwiej jest utrzymać doskonałą jakość i wydłużyć cykl życia produktu. To silny argument dla rodzin, które chciałyby przekazać produkty kolejnym dzieciom, jak od dekad nakazuje fiński zwyczaj. A klasyczny look, niezależnie, czy w przypadku nowego właściciela, czy po prostu kolejnego sezonu, zawsze można urozmaicić poprzez odpowiednie dodatki. Wystarczy inny szalik i czapka, a stylizacje będą wyglądać jak nowe.

Powiedz Moi ubraniom Reima Originals

To co najlepsze w życiu niekoniecznie zmienia się wraz z upływem czasu. Od ponad 75 lat Reima oferuje ubrania skrojone na miarę potrzeb kolejnych rodzin. Choć wyglądają podobnie, przez lata adaptują się do nowych potrzeb i warunków rynku.

Projektanci Reimy regularnie uzupełniają ubrania o kolejne przemyślane akcenty, by były jeszcze bardziej funkcjonalne, wytrzymałe i stylowe. Detale naprawdę robią ogromną różnicę – dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy stwierdzić to z całkowitą pewnością.

 

Translate »