Niepowtarzalny design – nowa kolekcja odzieży narciarskiej  Helly Hansen

Niepowtarzalny design – nowa kolekcja odzieży narciarskiej Helly Hansen

Helly Hansen to norweska marka z ponad 140 letnią tradycją w tworzeniu odzieży technicznej. W swojej  najnowszej kolekcji narciarskiej prezentuje wyjątkowe rozwiązania techniczne zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami zawodowo związanymi z górami. Ratownicy górscy, narciarze free ride, przewodnicy – to z myślą o ich bezpieczeństwie i komforcie tworzona jest wielokrotnie nagradzana linia odzieży  ULLR.

Helly Hansen ULLR to linia super wytrzymałych kurtek i spodni w ultranowoczesnym designie. Odporne na ścieranie 3-warstwowe tkaniny, są wodoodporne, wiatroszczelne i oddychające dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo i komfort w górach. Innowacyjne modele kurtek mają odpinaną wewnętrzną kamizelkę z systemem H2Flow ™, który pozwala regulować temperaturę ciała poprzez szybką wymianę nagrzanego powietrza. Kurtki wyposażone są w innowacyjną kieszeń ratunkową  Life Pocket ™, która zapewnia dłuższą żywotność baterii w urządzeniach elektronicznych przez co zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo na stoku.

Każda kurtka i spodnie narciarskie Helly Hansen pozwalają na wybranie karnetu za free w dowolnym ośrodku narciarskim z programu Ski Free Helly Hansen. W Polsce takim ośrodkiem jest Czarna Góra Resort!

Kurtka Elevation Shell 2.0

Wielokrotnie nagradzana  kurtka Elevation Shell 2.0 przenosi ochronę, wydajność i komfort na nowy poziom. Zbudowany wokół materiału Helly Tech® Professional 3L system regulacji temperatury H2Flow ™, w zależności od warunków zapewnia odprowadzanie wilgoci, dając ciepło lub chłód. Zaawansowany system alarmowy RECCO® zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.

  • 3-warstwowa kurtka typu shell
  • kamizelka z izolacją CIS z siatką 3D
  • Life Pocket ™ + z izolacją Aerogel
  • wodoodporna, wiatroszczelna i oddychająca konstrukcja
  • Odpinany fartuch śnieżny

W Maroi Shell Jacket

Wodoodporna i odporna na wiatr konstrukcja -Piękna tkanina Helly Tech® chroni Cię przed żywiołami, a odpinana kamizelka 3D Mesh H2Flow ™ zapewnia dodatkowe ciepło na chłodniejsze dni. Innowacyjna Life Pocket ™ pomaga zachować żywotność baterii. Elementy odblaskowe Hi Vis zwiększają widoczność narciarza na stoku.

  • 3-warstwowa kurtka typu shell
  • Kamizelka z izolacją CIS z siatką 3D
  • Wodoodporny, wiatroszczelny i oddychający materiał
  • Odpinany fartuch śnieżny

Translate »