Nowa,  futurystyczna kolekcja zegarków G-SHOCK Skeleton

Nowa, futurystyczna kolekcja zegarków G-SHOCK Skeleton

Japoński producent  niezniszczalnych zegarków marki G- SHOCK właśnie powiększa grono modeli, które dostają wyjątkowe, przezroczyste szaty. W tym roku sześć nowych modeli dołączy do niezwykłej linii Skeleton. W futurystycznym wydaniu zegarki mają transparentne obudowy i paski i przenoszą nas w świat kosmicznej estetyki Science Fiction.

Przezroczyste, przypominające bryły kryształu  obudowy  dodają zegarkom G-SHOCK lekkości i podkreślają ich niezwykle nowoczesny kształt. Idealnie wpisują się w trend czarno-białego minimalizmu, hołdującemu zasadzie mniej znaczy więcej. Skeleton z pewnością zostanie zauważony na nadgarstku!

Minimalizm formy poprzez kontrast przypomina o sile i multifunkcjonalności zegarka

G-SHOCK. Pozornie krucha, transparentna obudowa jest w rzeczywistości tarczą zapewniającą maksymalną ochronę przed uderzeniami i wstrząsami.

W kolekcji Black&White Skeleton pojawią się największe hity G-SHOCK. Modele GA-900SKE, GA-110SKE, GA-2000SKE, DW-5600SKE, GA-700SKE, GA-2100SKE.

Zegarki G-SHOCK to sprawdzone w najcięższych terenach mechanizmy i funkcje: Super Illuminator, stoper, timer, 5 alarmów, automatyczny kalendarz, mineralne szkło, odporne na zarysowania, wodoodporność do 20 barów.

Najnowsza kolekcja Skeleton jest już dostępna w ograniczonej ilości wyłącznie w sieci sklepów Time Trend i na www.timetrend.pl oraz w sklepach Briju i na www.briju.pl

 

Translate »