Nowa kamera akcji – AEE MagiCam S70

Nowa kamera akcji – AEE MagiCam S70

Dystrybutor kamer marki AEE MagiCam na rynku polskim przedstawia nowy model sportowej minikamery AEE MagiCam S70.

cam-s70

MagiCam S70 wkracza na rynek po sukcesie modelu MagiCam SD21. Nowa kamera to jeszcze lepszy chip, jeszcze wyższa jakość nagrania i jeszcze łatwiejsza praca z urządzeniem. Kamera spośród konkurencji wyróżnia się dużą ilością zintegrowanych funkcji. Szeroki wachlarz możliwości można docenić zarówno podczas rodzinnego urlopu nad morzem, jak i przy profesjonalnym nagrywaniu ekstremalnych wyczynów sportowych. Dzięki łatwej i intuicyjnej obsłudze w języku polskim, praca z tą kamerą będzie czystą przyjemnością dla każdego. Oto, czego mogą się spodziewać użytkownicy kamery AEE MagiCam S70:

FILM POKLATKOWY
Film poklatkowy umożliwia przyspieszenie odgrywającej się powoli akcji. Koniec z używaniem drogich i skomplikowanych programów do przyspieszania video – wystarczy dokonać odpowiednich ustawień w kamerze MagiCam S70 i nagrywać.

SPOWOLNIONE UJĘCIA
Dla S70 nie stanowi problemu również spowolnienie video. Dzięki większej częstotliwości klatek FPS oraz funkcji zwolnionego tempa, możesz spowolnić dowolne nagrania bez utraty jakości – również w Full HD.

ZDALNE STEROWANIE KAMERĄ ZA POMOCĄ PILOTA LUB SMARTFONA
Zintegrowane WiFi umożliwia zdalne sterowanie kamerą zarówno za pomocą specjalnego pilota (w zestawie podstawowym), jak i za pomocą smartfona lub tabletu z systemem Android/iOS. Zdalne sterowanie pilotem możliwe jest na odległość aż 100 m i pozwala nie tylko na wykonywanie zdjęć i nagrań, ale również na korzystanie z niektórych zaawansowanych funkcji. Dzięki obsłudze standardu 802.11n, kamera może streamować nagrania przez WiFi z bezkonkurencyjną prędkością aż 150Mbps.

NAGRYWANIE W PĘTLI
Funkcja nagrywania w pętli rozwiązuje problem braku miejsca na karcie pamięci w momencie nagrywania wymarzonego ujęcia. Po zapełnieniu całej karty, najstarsze pliki zostaną po prostu zastąpione nowymi.

G-SENSOR I CZARNA SKRZYNKA
Kamera S70 doskonale sprawdzi się również w samochodzie. Dzięki funkcji G-Sensor kamera automatycznie rozpocznie nagrywanie, kiedy zarejestruje ruch samochodu, a po 3 minutach bezruchu wyłączy się. Przy użyciu funkcji G-sensor oraz nagrywania w pętli MagiCam S70 może z powodzeniem pełnić rolę czarnej skrzynki w samochodzie.

SZYBKA OBSŁUGA KAMERY ZA POMOCĄ PRZYCISKÓW PRESS-TO-GO
Nie musisz wchodzić do Menu kamery, żeby zmienić jej ustawienia. Przyciski Press-to-go znajdujące się bezpośrednio z przodu kamery umożliwiają szybką obsługę funkcji „WiFi“, „G-sensor” i „Ekspozycja”.

FUNKCJE FOTO
Kamera MagiCam S70 jest jednocześnie doskonałym urządzeniem do wykonywania fotografii dzięki rozdzielczości 16 MP oraz takim funkcjom jak zdjęcia sekwencyjne (od 3 do 10 zdjęć na sekundę) czy możliwości wykonywania zdjęć podczas nagrywania. Wysokiej jakości obiektyw zapewni wysoką ostrość oraz profesjonalny charakter fotografii.

fhd

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Kąt widzenia
170°
Przysłona
f/2.7
Zoom cyfrowy
10x
Liczba pikseli
16 milionów
Format nagrywania wideo
MP4
Format nagrywania dźwięku
WAV
Format fotografii
JPG
Zasięg transmisji WiFi
do 100 metrów
Nośnik pamięci
128 MB pamięć flash (nie służy do wykonywania zdjęć ani nagrań wideo), pojemność zewnętrznej karty Micro SD do 64 GB
Pojemność baterii wewnętrznej
1500mAh
Czas ładowania
Kabel USB: ok. 4 godziny

Ładowarka sieciowa: ok. 2,5 godziny
Maksymalny czas nagrywania wideo
ok. 2 godziny
Maksymalny czas nagrywania dźwięku
ok. 3 godzin
Ekran TFT
2.0‘‘ kolorowy ekran TFT (16:9)
Wyświetlacz LED Dot-matrix
90x64mm FSTN
Obsługiwane systémy operacyjne
System operacyjny: Windows XP SP2, Vista lub kolejne, Mac OS
Temperatura przechowywania
-20°C – 60° C
Temperatura pracy
-10°C – 50° C
Wymiary
59x43x47
Wymiary bez ekranu TFT
59x43x35
Waga urządzenia
116g razem z TFT i baterią

56g bez TFT i baterii

wifi
ZAWARTOŚĆ ZESTAWU PODSTAWOWEGO
Do maksymalnego wykorzystania kamery akcji niezbędne są odpowiednie akcesoria. Od podstawowych komponentów jak bateria oraz dodatkowa bateria zewnętrzna, poprzez środki zabezpieczające jak np. obudowy oraz etui, akcesoria ułatwiające sterowanie jak ekran TFT lub pilot zdalnego sterowania, aż po wkręty i mocowania umożliwiające przymocowanie kamery w sposób zapewniający różnorodność nagrań. Z naszą kamerą otrzymasz naprawdę szeroki wachlarz akcesoriów. W skład zestawu podstawowego wchodzą:

timelapse
AEE MagiCam S70
Ekran TFT
Pilot zdalnego sterowania
Wodoszczelna obudowa
Litowo – jonowa bateria wewnętrzna
Dodatkowa bateria zewnętrzna
Odczepiana klapka w celu używania bez LCD
Ładowarka
Case free bracket
Samoprzylepne mocowanie płaskie
Samoprzylepne mocowanie zaokrąglone
Konektor
Fast plug-in
Śruba z przedłużeniem
Wkładki przeciwmgielne
Kabel USB do transmisji danych
Wodoszczelna zaślepka
Materiałowe etui
Sznurek na rękę
Pudełko na kamerę oraz akcesoria

Źródło: Informacja prasowa

Translate »