Nowa kamera sportowa od Overmax: ACTIVECAM SKY

Nowa kamera sportowa od Overmax: ACTIVECAM SKY

Poza horyzont z najlepszą kamerą !
Poznaj horyzonty swoich możliwości z ActiveCam Sky – highendowego modelu kamery sportowej OVERMAX, który konkuruje z najlepszymi na świecie urządzeniami najlepszych marek. Kamera sportowa Full HD wyposażona w chipset Ambarella A5s50 gwarantujący bardzo wysoką szczegółowość rejestrowanego materiału (zdjęcia o rozdzielczości do 20 Mpix!).
Kamerę wyposażoną w WiFi możesz obsługiwać zdalnie za pośrednictwem aplikacji lub dołączonego pilota. Podziwiaj nagrywane ewolucje na żywo na ekranie telefonu komórkowego lub tabletu!

5
BEZ OGRANICZEŃ!
ActiveCam Sky to sprzęt, dzięki któremu wykroczysz poza swoje ograniczenia. Naszą kamerę wyposażyliśmy w 14 Mpix matrycę umożliwiającą nagrywanie filmów w bardzo wysokiej jakości przy zachowaniu pełnej płynności rejestrowanego materiału.
Procesor Ambarella A5s50 odpowiedzialny za przetwarzanie obrazu zapewnia niemal bezstratną kompresję i zaawansowaną obróbkę obrazu (redukcja szumów i WDR). Dzięki temu obraz generowany przez kamerę jest porównywalny z najlepszymi kamerami sportowymi dostępnymi na rynku.

4
ŁOWCA EMOCJI
RELACJA NA ŻYWO!
Nie tylko jakość nagrywanych filmów wyróżnia kamerę ActiveCam Sky. Dzięki wbudowanemu modułowi WiFi będziesz mógł śledzić rejestrowany przez kamerę obraz na ekranie dowolnego urządzenia przenośnego działającego na systemie Android.
Masz ochotę sprawdzić, co widzi Twój kolega podczas wykonywania ewolucji na deskorolce? A może chciałbyś pochwalić się przed znajomymi swoimi umiejętnościami? Nic prostszego – wystarczy zainstalować odpowiednią aplikację i założyć kamerę w odpowiednim miejscu.

3
MOC WRAŻEŃ Z NAJLEPSZĄ KAMERĄ SPORTOWĄ!
Kamera będzie Ci towarzyszyć niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Ziemia, powietrze i woda – wszędzie tam dotrzesz razem z ActiveCam Sky. Kamera charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami (52mm x 41mm x 36 mm) i niewielką wagą (zaledwie 84 g).
ActiveCam Sky cechuje klasyczny design i elegancka gumowana obudowa, która chroni kamerę przed mechanicznymi uszkodzeniami i łagodzi upadki.

akcesoria
ZESTAW DOSKONAŁY!
Nie tylko jakość nagrań i dodatkowe opcje stanowią o wartości ActiveCam Sky. Do kamery dołączono wodoodporną obudowę (do 60 m!), pilota, teleskopowy wysięgnik i zestaw mocowań. Bez żadnego problemu przymocujesz kamerę do kasku, ramy roweru, czy do deski windsurfingowej. Pilot pozwoli Ci kontrolować kamerę na odległość, a teleskopowy wysięgnik ułatwi dotarcie do bardziej niedostępnych miejsc. Stacjonarna ładowarka i zapasowa bateria pozwolą Ci na nagrywanie swoich wyczynów przez dłuższy czas.

ActivCamSKY

Specyfikacja
FullHD 1920*1080 (60 fps), HD 1280*720 (60 fps)
Chipset: Ambarella A5S50
Wyświetlacz: 2” TFT
Kąt widzenia 170 stopni
Zdjęcia: TAK (20 Mpix)
Nagrywanie w pętli: TAK
Obsługa kart microSD do 32 GB (wspiera Sandisk)
Wbudowany mikrofon
Kolor: czarny
Akcesoria: pilot, wodoodporna obudowa (do 60 m), teleskopowy wysięgnik, złącze na kask, złącze na ramię, uprząż, opaska, złącze na deskę, kabel USB, ładowarka
Bateria: 2 x 1050 mAh

ActivCamSKY__bike (1)

Kamera ActiveCam Sky dostępna w sprzedaży pod koniec maja 2014.
Cena nie jest jeszcze znana.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »