Nowa marka odzieży sportowej dla kobiet z pasją

Nowa marka odzieży sportowej dla kobiet z pasją

Dobra wiadomość dla wszystkich aktywnych Pań – właśnie ruszył sklep internetowy nowej polskiej marki – second you – producenta odzieży sportowej.
Sklep działa pod adresem: www.second-you.com.

2ndLogo_

Odzież second you powstała dla kobiet, które chcą się czuć komfortowo i atrakcyjnie w każdych okolicznościach, także podczas intensywnego treningu: w biegu, na siłowni, podczas praktyki jogi, fitnessu, czy wspinania – wszędzie tam, gdzie realizują swoją pasję.

W asortymencie second you znaleźć można topy, koszulki, legginsy i bluzki – wszystko wyprodukowane z oddychających, w pełni funkcjonalnych dzianin. Materiał gwarantuje zarówno komfort użytkowania jak i wytrzymałość. Obie cechy są niezwykle ważne podczas intensywnego uprawiania sportu.

Unikalne wzory, inspirowane tatuażami etnicznymi oraz oddychające, doskonale przylegające dzianiny sprawiają, że odzież second you jest jak druga skóra.

Wszystkie kolekcje są limitowane, a duża ilość dostępnych modeli i wzorów gwarantuje, że każda z Pań znajdzie dla siebie coś wyjątkowego, zgodnego z jej naturą i preferencjami.

Odzież w 100% produkowana jest w Polsce (począwszy od dzianin, poprzez projektowanie, kończąc na szyciu), co pozwala na pełną kontrolę zarówno nad jakością, jak i procesem produkcyjnym. Poza tym odzież powstaje w godnych warunkach i nie przemierza pół świata zanim dotrze do Europy.

To co wyróżnia markę to także specjalne podejście do klienta. Na zamówienie wykonywane są indywidualne projekty nadruków, zarówno jeśli chodzi o sam wzór, jak i dobór koloru do już istniejącego. Spełniane są także prośby związane z dopasowaniem konkretnego modelu odzieży do niestandardowej sylwetki.

Jak zapewniają twórczynie marki, dużą wagę przykładają do testowania odzieży na etapie tworzenia, wysłuchują opinii i wprowadzają korekty, tam gdzie może to poprawić komfort użytkowania.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »