Nowe baselayery od Helly Hansen – rozwiązanie problemu uczucia zimna i wilgoci.
FW 2016

Nowe baselayery od Helly Hansen – rozwiązanie problemu uczucia zimna i wilgoci.

Nieprzemakalna kurtka, wygodne spodnie i wytrzymałe buty – to niezbędniki podczas uprawiania sportów zimowych. Jednak nie zapominajmy o tak istotnej, a często pomijanej części garderoby jaką jest bielizna termo aktywna.

FW 2016

FW 2016

To podstawowa warstwa zapobiegająca wychładzaniu przez parowanie – procesowi fizycznemu zachodzącemu w układzie o wilgotnej powierzchni.
Dzięki dobrej bieliźnie nasza skora pozostaje sucha i nie ma ryzyka nadmiernego wychłodzenia ciała.

FW 2016

FW 2016

Pamiętając o różnych potrzebach, Helly Hansen przygotowało trzy rodzaje bielizny termo aktywnej, wszystko po to, aby nawet zimą móc cieszyć się pełnią życia i nie przejmować się dyskomfortem spowodowanym niskimi temperaturami.

FW 2016

FW 2016

HH Active Flow dzięki połączeniu unikalnej technologii Flow z włóknami Lifa Stay Dry tworzy zaawansowaną konstrukcję tkaniny, która jest szybkoschnąca i błyskawicznie odprowadza pot, dając nam poczucie suchej skóry. Bielizna Active Flow sprawdzi się podczas aktywności przez cały rok.

FW 2016

FW 2016

HH Wool to propozycja dla tych, którzy preferują sporty o niskiej intensywności – dzięki wełnie merynosa doskonale ociepla, a płaskie szwy nie podrażniają i nie powodują dyskomfortu.

FW 2016

FW 2016

HH Warm wykonana jest z dwuwarstwowej tkaniny. Połączenie poliamidu i wełny merynosa tworzy izolację przez zimnem a jednocześnie doskonale odprowadza pot z powierzchni skóry. Bielizna z kolekcji Warm idealnie sprawdzi się podczas jazdy na nartach w bardzo niskich temperaturach.

FW 2016

FW 2016

Wszystkie modele bielizny mają ciekawą i nowoczesną kolorystykę oraz wzornictwo, dzięki czemu z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako element codziennych stylizacji.

Translate »