Nowe modele sandałów Terra Fi –  Teva odświeża kluczową kolekcję

Nowe modele sandałów Terra Fi – Teva odświeża kluczową kolekcję

Wraz z początkiem sezonu wiosna – lato 2016 Teva, amerykański potentat na rynku sandałów turystyczno – sportowych, wprowadza nowości w ramach sprawdzonych i lubianych kolekcji. Jedną z nich jest Terra Fi, w której debiutują modele Terra Fi Lite oraz Terra Fi 4. Oba cieszyły się sporą popularnością w zamówieniach preorderowych wśród polskich kontrahentów – zarówno dla sandałów damskich, jak i męskich.

sandały TEVA M's Terra Fi 4, kolor Cross Terra Navy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, szefowie Tevy podjęli decyzję o rozwinięciu kolekcji o 2 wspomniane powyżej modele. Swoją konstrukcją i stylistyką nawiązują one do wcześniejszych sandałów. Również i tu postawiono na sprawdzone technologie – Spider Oryginal™ w podeszwie i amortyzację pięty Shoc Pad™. Obydwa modele wyposażone są w wyściółkę antybakteryjną, nylonową cholewkę i niezawodne zapięcie. Pozwala to użytkownikom na poczucie komfortu, nierzadko na skrajnych płaszczyznach – podczas zwiedzania miasta, na plaży czy nawet w czasie marszu w nierównym terenie. W parze z uniwersalnością zastosowania idzie typowa dla kolekcji Terra Fi paleta ciekawie połączonych, kolorów wplecionych w nieszablonowe wzory.

sandały TEVA W's Terra Fi Lite, kolor Aqua
Sandały TEVA M’s Terra Fi 4, kolor Cross Terra Navy i TEVA W’s Terra Fi 4, kolor La Manta Deep Purple.

Nowe modele w ciągu kilku najbliższych tygodni pojawią się w czołowych polskich sklepach outdoorowych oraz multibrandowych z szeroko rozumianym segmentem lifestylowym.

Translate »