Nowe modele z serii ręcznych nawigacji Garmin Montana: Montana 610, Montana 680 i 680t

Nowe modele z serii ręcznych nawigacji Garmin Montana: Montana 610, Montana 680 i 680t

Seria wszechstronnych, ręcznych nawigacji Garmin Montana rozszerzona została o trzy nowe modele. Teraz poza systemem GPS współpracują one również z satelitami GLONASS, co zapewnia jeszcze dokładniejsze określanie pozycji nawet w trudnych warunkach. Rozbudowane funkcje nawigacyjne, wodoodporna, wytrzymała obudowa oraz możliwość montażu urządzeń na dowolnej powierzchni sprawiają, że znajdują one zastosowanie na rowerze, motorze, łodzi oraz podczas pieszych wędrówek. Wszystkie nowe modele mają fabrycznie zainstalowaną bazową mapę Europy i posiadają roczną, darmową subskrypcję usługi obrazów satelitarnych BirdsEye. Montana 680t wyposażona została dodatkowo w szczegółową mapę rekreacyjną Europy.  Montana 680 i 680t mają wbudowany aparat, który robi zdjęcia w rozdzielczości 8MP z automatycznie przypisaną lokalizacją. Od razu po uruchomieniu ręcznych nawigacji z serii Montana można zacząć zabawę w geocaching, bo w pamięci zapisanych jest aż 250 000 skrzynek.

Montana

Nawigacja w każdych warunkach

Nowe urządzenia z serii Montana 600 zostały wyposażone w duży, 4-calowy, dotykowy ekran z opcją pracy w dwóch położeniach (pionowo/poziomo). Wytrzymała obudowa, klasa wodoszczelności IPX7[1] i możliwość obsługi w rękawiczkach zapewniają wygodne użytkowanie niezależnie od pogody. Wszystkie modele mają wbudowany 3-osiowy elektroniczny kompas, wysokościomierz barometryczny oraz bardzo czuły odbiornik GPS z obsługą satelitów GLONASS, dzięki czemu lokalizacja jest ustalana szybko i precyzyjnie nawet w gęstym lesie czy wąwozie. Montana 680 oraz 680t są dodatkowo wyposażone w aparat fotograficzny robiący zdjęcia o rozdzielczości 8MP. Do zdjęć zostają automatycznie przypisane współrzędne geograficzne, co pozwala później bez problemu zlokalizować sfotografowany obiekt lub miejsce na mapie i wrócić tam.

Montana680t_HR_0032.3_

Na co tylko masz ochotę

Seria Montana to najbardziej wszechstronne urządzenia outdoorowe w ofercie firmy Garmin. Szeroka gama dostępnych uchwytów i kompatybilnych map umożliwiają wykorzystywanie tych nawigacji przy wielu aktywnościach, na quadzie, w samochodzie, na łodzi, motocyklu czy po prostu podczas pieszych wędrówek.

Obsługa map

Nawigacje mają fabrycznie załadowaną bazową mapę całego świata i roczną subskrypcję zdjęć satelitarnych BirdsEye. Pamięć wewnętrzna i wejście na kartę microSD pozwalają na korzystanie z dodatkowych, szczegółowych map. W modelu Montana 680t zainstalowana została rekreacyjna mapa Europy. Dodatkowe mapy, w zależności od potrzeb, dostępne są na stronie Garmin.com. Mapy City Navigator® zapewniają dokładne plany miast i możliwość nawigacji zakręt po zakręcie, w terenie sprawdzą się szczegółowe mapy topograficzne Garmin, a na wodzie mapy BlueChart® g2.

Praca na baterii nawet do 22 godzin

Podwójny system baterii umożliwia korzystanie z urządzenia z akumulatorem litowo-jonowym lub standardowymi bateriami AA, co zapewnia nawet 22 godziny pracy bez ładowania. Nawigacje wyposażone zostały w bezprzewodową łączność, dzięki czemu można dzielić się trasami czy skrzynkami geocache z innymi użytkownikami urządzeń GPS firmy Garmin.

Poszukiwacze skarbów

Z nowymi nawigacjami Montana geocaching bez papierowych map jest jeszcze prostszy. Każde urządzenie ma fabrycznie załadowane lokalizacje 250 000 skrzynek z serwisu geocaching.com razem ze wskazówkami, jak znaleźć ukryte skarby. Użytkownicy mogą też dodawać miliony nowych skrzynek.

Montana680t_HR_0032.5_

Nowe nawigacje turystyczne Montana są już dostępne w sprzedaży.

Seria Montana 600 to najnowsze rozwiązania w segmencie urządzeń plenerowych Garmin, skoncentrowanym na rozwoju technologicznym i innowacjach. Podczas pieszych wędrówek, polowań, geocachingu, gry w golfa, szkolenia psów lub rejestrowania aktywności kamerami sportowymi VIRB, urządzenia plenerowe Garmin stają się istotnymi narzędziami dla wszelkich entuzjastów aktywności w http://www.garmin.com/pl-PL/explore/onthetrail/.

[1] Więcej informacji o klasach wodoszczelności: http://www.garmin.com/pl-PL/legal/waterrating

Translate »