Nowy 32 calowy telewizor TELEFUNKEN, czyli smart TV  w wersji ekonomicznej

Nowy 32 calowy telewizor TELEFUNKEN, czyli smart TV w wersji ekonomicznej

TELEFUNKEN, producent nowoczesnych urządzeń elektroniki użytkowej, wprowadza na polski rynek 32 calowy, niedrogi telewizor TELEFUNKEN 32TX287DLBPOSW wykonany w technologii LED. Produkt przeznaczony jest nie tylko dla użytkowników przywiązanych do klasycznej telewizji, ale również dla osób, które na dużym ekranie chcą konsumować treści wideo dostępne online.

Zgodnie z opublikowanymi przez PwC badaniami dotyczącymi zmian zachodzących na rynku wideo w Polsce, dotychczasowe granice pomiędzy rodzajem treści wideo a miejscem i sposobem ich konsumpcji zaczynają się zacierać. W kontekście tych zmian najczęściej wymieniane są smartfony, jednak również w przypadku telewizorów możemy zaobserwować  istotne zmiany. Widzowie nie tylko przeglądają materiały typowo telewizyjne na urządzeniach mobilnych, lecz również co raz częściej treści klasycznie internetowe oglądają na odbiornikach TV.

Dlatego też TELEFUNKEN 32TX287DLBPOSW, po podłączeniu poprzez Wi-Fi lub kablem sieciowym, daje możliwość swobodnego przeglądania Internetu, w tym korzystania z serwisów Youtube i Netflix, czyli jednej z największych na świecie wypożyczalni filmów i seriali VOD (Video On Demand). Dodatkowo, nowy smart TV ma preinstalowane aplikacje zapewniające wygodny dostęp do Facebooka, Instagrama Twittera czy Google.

Z kolei funkcja USB Recording pozwala nagrywać wybrane programy TV na dowolnym nośniku lub dysku zewnętrznym. TELEFUNKEN T32TX287DLBPOSW potrafi również na odtworzenie z pamięci USB większości dostępnych formatów video wraz z podpisami w języku polskim. Natomiast, Telefunken Smart Remote w prosty sposób pozwala sterować telewizorem za pomocą smartfona. Aplikacja dostępna jest zarówno dla urządzeń z systemem Android jak i Iphone’ów. Telewizor połączony z domową siecią umożliwia również odtwarzanie filmów, zdjęć i muzyki z dowolnego serwera DLNA.

Biorąc pod uwagę rozbudowane funkcje internetowe nowego modelu TELEFUNKENA oraz jego niską cenę czyli 899 zł doskonale nadaje on się dla wszystkich, którzy mając ograniczony budżet chcą mieć wygodny dostęp do wideo online na dużym ekranie. Zgodnie z wynikami opublikowanego przez PwC badania produkt idealnie wpasowuje się zatem w potrzeby studentów czy też młodych osób rozpoczynających życie na własny rachunek.

TELEFUNKEN 32TX287DLBPOSW dostępny jest w sprzedaży w Emag.pl (dawne Agito.pl) i Morele.net.
http://www.emag.pl/telewizor-telefunken-32-led-smart-tv-hd-t32tx287dlbposw/pd/D9LPJ7BBM/

https://www.morele.net/telewizor-telefunken-telewizor-telefunken-t32tx287dlbposw-smart-wifi-t32tx287dlbposw-1132885/

SPECYFIKACJA:

  • Przekątna 32 cale
  • Panel Direct LED
  • Smart TV
  • HD Ready
  • 100 Hz CMP
  • Tuner DVB-T/C
  • 2 x HDMI
  • 1 x USB – nagrywanie i odtwarzanie
  • Klasa energetyczna A+

O TELEFUNKEN

TELEFUNKEN Polska jest oficjalnym dystrybutorem produktów marki TELEFUNKEN w Polsce. Produkty niemieckiej marki wróciły do Polski trzy lata temu. Obecna oferta na rynku polskim obejmuje przede wszystkim smartfony i telefony GSM, telewizory LED, sprzęt audio dla domu i do samochodu, akcesoria hi-fi, sprzęt AGD jak również oświetlenie LED.

Translate »