Odejdź od klawiatury komputera i wyjdź na zewnątrz z aplikacją Helly Hansen Gone On My Catwalk

Odejdź od klawiatury komputera i wyjdź na zewnątrz z aplikacją Helly Hansen Gone On My Catwalk

OSLO, Norwegia (11 marca 2014) — Pobyt na świeżym powietrzu i kontakt z naturą to najlepszy sposób spędzania wolnego czasu. Teraz entuzjaści aktywnego spędzania czasu będą mogli zdobyć nagrody w postaci produktów Helly Hansen tylko dzięki byciu poza domem – na świeżym powietrzu, z dala od ekranu komputera .
Nowa aplikacja Helly Hansen – Gone On My Catwalk – nagradza użytkowników za aktywne spędzanie czasu na łonie natury – od krętych nadmorskich ścieżek, po górskie szlaki trekkingowe. Im więcej czasu na zewnątrz i mniej przy komputerze, tym więcej szans na nagrody Helly Hansen.

HH_gomc_screens
Aplikacja Gone On My Catwalk rejestruje czas spędzony na świeżym powietrzu i obdarowuje nas nagrodami rzeczowymi ukrytymi cyfrowo (geocaching) w określonych punktach naszych tras.

“Marka Helly Hansen i jej produkty od zawsze służą ludziom, którzy cieszą się spędzaniem czasu na łonie natury” mówi Erik Burbank odpowiedzialny za globalny marketing Helly Hansen. „Aplikacja Gone On My Catwalk to ciekawy sposób na dostarczanie nam dodatkowej motywacji do wyjścia z domu. To również narzędzie, które zachęca konsumentów, aby dzielili się pozytywnymi emocjami płynącymi z obcowania z naturą, poprzez udostępnianie swoich zdjęć. Ostatecznie chodzi tu o inspirowanie ludzi do czerpania przyjemności z coraz aktywniejszego spędzania czasu.”

Raz w tygodniu jury Helly Hansen oceni zdjęcia nadsyłane przez użytkowników aplikacji i nagrodzi najlepsze z nich. Nagrody będą również wirtualnie ulokowane (geocaching) na mapach w wybranych krajach Europy (również w Polsce), Wielkiej Brytanii, Skandynawii i Ameryki Północnej. Nagrodę otrzymamy również po spędzeniu łącznie 20 godzin na łonie natury. Po tym etapie aplikacja będzie zachęcać nas do kontynuowania aktywności i do przesyłania kolejnych zdjęć do konkursu fotograficznego.
Aplikacja Gone On My Catwalk jest dostępna zarówno w Apple iTunes jak i na platformę Android w sklepie Play. Po więcej informacji zapraszamy na http://www.hellyhansen.com/goneonmycatwalk/

Źródło: Informacja prasowa

Translate »