Otwarte treningi Red Bull Bieg Zbójników
Competitor performs during the Red Bull Red Bull Bieg Zbojnikow in Bialka Tatrzanska, Poland on February 15th 2014 // Lukasz Nazdraczew/Red Bull Content Pool // P-20140216-00095 // Usage for editorial use only // Please go to www.redbullcontentpool.com for further information. //

Otwarte treningi Red Bull Bieg Zbójników

Do zawodów Red Bull Bieg Zbójników zostały niecałe trzy tygodnie. Nie jest jeszcze za późno, aby rozpocząć przygotowania, dlatego Red Bull zaprasza wszystkich miłośników nart biegowych na otwarte, darmowe treningi z Anią Guzik – dyrektor sportową wydarzenia.

 

Koncepcja zawodów związana jest z góralskimi legendami, według których każdy kto chciał dołączyć do kompanii zbójników musiał wykazać się wyjątkowym sprytem i hartem ducha. Już 27 lutego na starcie Red Bull Bieg Zbójników staną zawodnicy, którzy zmierzą się z siedmiokilometrową trasą prowadzącą na sam szczy Jankulakowskiego Wierchu. Aby wystartować w zawodach nie trzeba być zawodowcem, wystarczy dobrze przygotowany sprzęt, odwaga i hart ducha, by zmierzyć się z najszybszymi. Zwycięzcy otrzymają prestiżowe trofeum i nagrody rzeczowe ufundowane przez Thule, Odlo, GoPro i OS1st.

Red Bull Bieg Zbójników fot.Marcin Kin_Red Bull Content Pool

Red Bull wraz z Anią Guzik zaprasza na treningi, które odbędą się 13 i 26 lutego na Kotelnicy Białczańskiej. Pierwsze spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00 przy górnej stacji kolei krzesełkowej na Jankulakowskim Wierchu.

Zarejestruj się na zawody: www.redbull.pl/biegzbojnikow.

III EDYCJA RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW

Białka Tatrzańska – Kotelnica Białczańska

27 lutego 2016 – start zawodów godzina 12:00

Opłata startowa:

40 zł – do 25.02 godz. 14.00

50 zł – na miejscu w biurze zawodów

Translate »