Outdoor w wielkim mieście

Outdoor w wielkim mieście

W świecie alpinizmu zaufanie do sprzętu – tego, że wytrzyma najcięższe warunki i zapewni ochronę przed zimnem, wiatrem, deszczem i śniegiem – to podstawa. Właśnie dlatego są takie produkty, które zyskują status klasyków, a ich stylistyka nie tylko przez miłośników wspinania kojarzona jest z eksploracją i wybitnymi osiągnięciami w górach najwyższych.

Projektanci The North Face, który od początku swojego istnienia jest związany ze wspinaniem, wykorzystują charakterystyczne elementy najbardziej rozpoznawalnych produktów w historii marki w odzieży i sprzęcie tworzonych z myślą o codziennym użytku. Inspirację czerpią nie tylko ze stylistyki, ale także wykorzystywanych materiałów, czy sposobu w jaki zazwyczaj używa się ich w górach.

MTJ
Doskonałym przykładem jest kurtka The North Face 1990 Mountain Triclimate. Charakterystyczne łaty na ramionach i alpejskie kieszenie nawiązują do klasycznych produktów dla wspinaczy z lat 90 – tych i używanych obecnie kombinezonów himalaistycznych. Wodoodporny materiał skutecznie uchroni przed deszczem, a gdy zrobi się chłodniej można wpiąć do środka ciepłą bluzę.
Zamiast tej wewnętrznej warstwy pod kurtkę można założyć np. The North Face Thermoball, czyli kurtkę z syntetycznym wypełnieniem zapewniającym termoizolację. Dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych, np. w modnym camo, a po zwinięciu mieści się we własnej kieszeni. Nie zajmie więc dużo miejsca w plecaku, który swoją drogą jest kolejną pozycją na liście must-have.

BCC
Z wyprawowymi klasykami bez wątpienia kojarzy się The North Face Base Camp Citer, który wykonany jest z tego samego wodoodpornego i wytrzymałego materiału, co dobrze znana torba The North Face Base Camp Duffel. O jego miejskim przeznaczeniu świadczą: dedykowana boczna kieszeń na laptopa i elementy wykończenia pozwalające na zorganizowanie wszystkich potrzebnych na co dzień drobiazgów. Co ciekawe, dno plecaka zostało zaprojektowane tak, by po postawieniu na ziemi się nie przewracał, dzięki czemu można wygodnie wszystko spakować.

THB
The North Face 1990 Mountain Triclimate I The North Face Base Camp Citer to prawdziwe klasyki w miejskim wydaniu, które pomogą przetrwać trudy życia codziennego każdemu prawdziwemu odkrywcy.

Więcej informacji na temat produktów znaleźć można na stronie www.thenorthface.com oraz portalach społecznościowych:

Instagram: @TheNorthFace
Twitter: @TheNorthFaceEU
Facebook: www.facebook.com/thenorthface
Google+: plus.google.com/+TheNorthFace

Translate »