Pada? Mamy na to sposób! – konkurs fotograficzny Nikwax i Ceneria.pl

Pada? Mamy na to sposób! – konkurs fotograficzny Nikwax i Ceneria.pl

Zapraszamy na konkurs fotograficzny Nikwax i Ceneria.pl: „Pada? Mamy na to sposób!”. Do wygrania 5 zestawów firmy Nikwax: Tech Wash + TX.Direct Wash-In.

Są sposoby na to, by zabezpieczyć się przed niesprzyjającymi warunkami i mimo deszczu oraz zimna uprawiać ulubione dyscypliny sportu i być aktywnym nawet w takich okolicznościach. Firma Nikwax dostarcza rozwiązań, które pozwolą zaimpregnować odzież tak, że żaden deszcz nie będzie straszny.

Tech Wash to bezdetergentowe mydło w płynie do prania odzieży typu outdoor, które bezpiecznie oczyszcza i odświeża zdolność do oddychania oraz nadaje właściwości wodoodporne.
TX.Direct Wash-In to preparat do impregnacji odzieży przeciwdeszczowej, nadaje trwałą hydrofobowość i odświeża właściwości oddychające. Można go łatwo i szybko nanieść w czasie prania w pralce, a bardzo wydajna warstwa hydrofobowa (DWR) powstaje podczas suszenia na powietrzu.

DUZY_waterproof

W konkursie Nikwax i Ceneria.pl do wygrania 5 zestawów firmy Nikwax: Tech Wash + TX.Direct Wash-In.

Zasady konkursu w skrócie:
1. Konkurs „Pada? Mamy na to sposób!” polega na udostępnieniu na profilu firmowym Ceneria.pl na facebooku (www.facebook.com/Ceneria) za pomocą aplikacji konkursowej zdjęcia o tematyce jesienno-deszczowej, pokazującego aktywne formy spędzania czasu mimo niepogody.
2. Konkurs odbywa się w dwóch etapach:
I etap: od 24.11.2014 r. do 3.12.2014 r. – zamieszczanie zdjęć (za pomocą aplikacji konkursowej);
II etap: 4.12.2014 r do 11.12.2014 r. – głosowanie na najlepsze fotografie wybrane przez organizatorów.
3. W konkursie przewidzianych jest 5 równoważnych nagród: zestawy firmy Nikwax: Tech Wash – bezdetergentowe mydło w płynie do prania odzieży typu outdoor oraz TX.Direct Wash-In – preparat do impregnacji odzieży przeciwdeszczowej.
4. Jedna nagroda przyznana zostanie przez organizatorów konkursu, pozostałe cztery to nagrody publiczności (decyduje ilość głosów).

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Link do aplikacji konkursowej:
https://www.facebook.com/ceneria/app_204006996287108

Więcej informacji:
http://www.ceneria.pl/Konkurs_fotograficzny_Nikwax_i_Ceneria.pl:_Pada_Mamy_na_to_sposob!,10550,950,0,1,I,informacje.html

Źródło: Informacja prasowa

Translate »