Pierwsze Warsztaty FitIT  –treningi dla programistów i nie tylko

Pierwsze Warsztaty FitIT –treningi dla programistów i nie tylko

Kodołamacz.pl startuje z kolejnym projektem. To bezpłatne warsztaty #fitIT skierowane do wszystkich, którzy prowadzą siedzący tryb życia i zdecydowanie zbyt dużo czasu spędzają przed ekranem komputera. Prozdrowotne zajęcia poprowadzi Wiktoria Majewska, instruktorka Pilates Core i autorka fanpage’a „Ciało bez tabu”.

76966638 – young attractive businesswoman having neck pain in office

Wiktoria Majewska interesuje się różnymi metodami pracy z ciałem, takimi jak kinezjologia, trening powięziowy, ćwiczenia TRE i łączy je na swoich zajęciach tak, aby trening był wszechstronny, zdrowy, ciekawy i angażujący nie tylko na poziomie ciała. Podczas godzinnych warsztatów #fitIT przeniesie uczestników w świat jogi i „zdrowego ruchu”. Zajęcia mają na celu wzmocnić głęboki gorset mięśniowy, zrelaksować i wyciszyć  oraz pokazać elementy jogi Iyengara i treningu mięśni dna miednicy. Mięśnie te uczestniczą w stabilizacji całego ciała, a nieprawidłowe ustawienie miednicy lub niewydolne mięśnie mogą być przyczyną bólu pleców, najczęściej w odcinku lędźwiowym.

Podczas treningu wzmocnimy również mięśnie głębokie stabilizujące kręgosłup, pouczymy się poprawnie oddychać, a także nauczymy się „wyciszać” świadomość, co jest bardzo ważne dla dobrego samopoczucia i zachowania zdrowego i aktywnego stylu życia.

Warsztaty #fitIT  odbędą się już 21 marca 2018 w Samo Centrum Wszechświata przy Chłodnej 29 w Warszawie. Start o 18:00.

Więcej na stronach:

www.kodolamacz.pl

www.facebook.com/kodolamacz

https://www.eventbrite.co.uk/e/warsztaty-fitit-1-trening-prozdrowotny-z-wiktoria-majewska-registration-43932289661

https://www.facebook.com/events/149942122343441/

 

Translate »