Pierwszy w Polsce Fjällräven Corner

Pierwszy w Polsce Fjällräven Corner

W piątek, 27 października, w poznańskim Trekker Sporcie otwarty zostanie Brand Corner marki Fjällräven. Wyjątkowo tego jednego dnia przy doborze odpowiedniego sprzętu górskiego i podróżniczego będzie można skorzystać z porad Mateusza Waligóry, podróżnika, dziennikarza i ambasadora marki w Polsce. Na pierwszych klientów, którzy zakupią produkty szwedzkiej marki czekają prezenty – plecaki Kånken w najnowszych kolorach sezonu!

 

Szwedzka marka, która od ponad 50 lat produkuje odzież i sprzęt outdoorowy, zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Jednym z czynników wpływających na wzrost zainteresowania produktami z liskiem jest rosnąca świadomość miłośników outdooru na temat tego, jak istotne są zasady zrównoważonego rozwoju przy produkcji odzieży, obuwia i ekwipunku. Fjällräven od początku swojego istnienia stawia sobie za cel tworzenie sprzętu do spędzania czasu w otoczeniu natury, w ramach ekologicznego i odpowiedzialnego społecznie procesu produkcji.

Kierując się dewizą: „Nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednie ubrania”, oferuje produkty, które pozwalają cieszyć się naturą bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Fjällräven to synonim trwałości, funkcjonalności, odpowiedzialnej produkcji, a przy tym ponadczasowego skandynawskiego stylu.

Pierwszy w Polsce brand corner marki Fjällräven zostanie otwarty w piątek, 27 października 2017 r., w sklepie Trekker Sport w Poznaniu. W tym dniu na kilkunastu pierwszych klientów, którzy zakupią produkty szwedzkiej marki za min. 600 zł, czekają kultowe plecaki Kånken w najnowszych kolorach. W godz. 16:30–18:30 ambasador marki Fjällräven, Mateusz Waligóra, znany podróżnik, autor książki „TREK. Od marzenia do przygody. Wszystko o podróżowaniu”, będzie doradzał klientom w kwestii wyboru sprzętu na ich górskie i podróżnicze przygody.

Zapraszamy serdecznie do sklepu Trekker Sport w Poznaniu, przy ul. Powstańców Wielkopolskich 12.

Translate »