Piosenka, którą usłyszysz w całości dzięki aktywności fizycznej – The North Face świętuje wprowadzenie na rynek nowej kurtki Ventrix

Piosenka, którą usłyszysz w całości dzięki aktywności fizycznej – The North Face świętuje wprowadzenie na rynek nowej kurtki Ventrix

The North Face wprowadza na rynek nową kurtkę Ventrix™, która emituje nadmiar ciepła powstającego w czasie ruchu zapewniając komfort i odpowiednią temperaturę ciała.

By uczcić ten fakt marka stworzyła we współpracy z piosenkarką Maggie Rogers interaktywny „The Release Project”. W jego ramach fani mogą posłuchać najnowszego singla artystki pod tytułem „Split Stones”. Utwór odkrywać można warstwa po warstwie dzięki aktywności fizycznej aż do odtworzenia całego utworu już 24 godziny przed globalną premierą (20 września)!

Artystkę zobaczyć można również w oficjalnym filmie związanym z wprowadzeniem na rynek kurtki Ventrix™. W klipie wyreżyserowanym przez Granta Singera pojawia się obok takich sportowców z teamu The North Face jak: Jimmy Chin, Alex Honnold czy Emily Harington. Produkcja powstawała w Portland i Mount Hood w stanie Oregon oraz El Plmo w Chile.

Utworu „Split Stones” posłuchać można tu: https://www.thenorthface.com/releaseproject

„W muzyce Maggie słychać jej wyjątkowy związek z otoczeniem. Często czerpie ona inspirację z ruchu i rytmu natury. Dla marki The North Face, której historia związana jest z eksploracją i wszelkiego rodzaju aktywnością na świeżym powietrzu, Maggie jest idealną partnerką, by uczcić wprowadzenie na rynek nowej kurtki Ventrix™” – mówi Tom Herbst, Wiceprezes ds. Marketingu The North Face.

„Pierwsze sample wykorzystane w „Split Stones” nagrałam latem 2013 roku w czasie miesięcznej podróży z plecakiem w Oregonie. Od tego czasu pracowałam nad ich połączeniem w domowym studio i w czasie innych podróży. Jestem bardzo podekscytowana możliwością połączenia dwóch rzeczy, które mnie pasjonują – technologii i środowiska – aby stworzyć wyjątkowy projekt, w ramach którego ludzie będą mogli usłyszeć piosenkę, ale także poczuć, jak ona powstawała” – komentuje Maggie Rogers.

Ventrix™ to nowa technologia The North Face wykorzystywana do produkcji odzieży z syntetyczną ociepliną, przeznaczonej do intensywnej, aerobowej aktywności fizycznej w zmiennych warunkach pogodowych. Dzięki laserowej perforacji materiału zapewniającego termoizolację, możliwe jest uwalnianie nadmiaru ciepła w czasie ruchu i zapobieganie przegrzaniu oraz zatrzymaniu wilgoci przy powierzchni skóry. Kurtka Ventrix ™ jest dostępna w wersji z kapturem i bez. Więcej informacji znaleźć można na stronie: www.thenorthface.com.

Translate »