Podejmij wyzwanie i wygraj Suunto 5!

Podejmij wyzwanie i wygraj Suunto 5!

Trzydzieści dni rywalizacji, pięć wyjątkowych wyzwań, a realizacja każdego z nich prowadzi do tego samego – szansy na jeden z ośmiu zegarków Suunto 5. Podejmij jedno z wyjątkowych wyzwań (a może wszystkie) i wygraj nowiuteńkie Suunto!

Od 28 czerwca do 29 lipca możesz zdecydować się na jedno z przygotowanych dla Was wyzwań. Możesz także wybrać więcej, niż jedno i zawalczyć o multisportowy zegarek Suunto 5.

Nowy produkt fińskiej marki to m.in. inteligentne tryby baterii, które będą pilnowały byś nie zapomniał naładować zegarka przed kolejnym treningiem. To także ponad 80 trybów sportowych i cenne wskazówki treningowe, które pomogą Ci odpowiednio przygotować się do kolejnych startów.

Jak wygrać jeden z 8 zegarków? To proste. Na początek wystarczy wybrać jedno z pięciu wyjątkowych wyzwań, które przygotowaliśmy dla Ciebie. Możesz także wybrać więcej, to zwiększy Twoją szansę na wygraną.

Z jedynką wyzwanie Healthy Center by Ann Challenge. Głównie dedykowane mieszkańcom Warszawy. W nim czekają na Was dwie nagrody – po jednym zegarku dla najlepszej kobiety i najlepszego mężczyzny.

Tu liczy się dosłownie każdy trening! Przychodzisz do Healthy Center by Ann w Warszawie i odbywasz jak najwięcej treningów w ciągu 30 dni rywalizacji. Wybierasz z oferty Healthy Center trening, który najbardziej lubisz.

Na miejscu znajdziesz kartę wyzwania, która pozwoli śledzić liczbę wykonanych treningów – maksymalnie możesz zebrać 1 punkt w ciągu dnia; w ciągu całego wyzwania maksymalnie 30 punktów.

Uwaga! W przypadku remisu– odbędzie się kreatywna dogrywka z trenerami Healthy Center.

Czas na drugie wyzwanie, w którym także czeka po jednym zegarku dla najlepszej pani i najlepszego pana… Salomon Suunto Team Endomondo Challenge – na początek wystarczy aplikacja Endomondo.

Ale oczywiście trzeba także się zmęczyć. Wyzwanie dedykowane kochającym biegać. Salomon Suunto Team Poland wyzywa Cię na pojedynek na przebiegnięte kilometry! Szukaj naszego wyzwania w aplikacji Endomondo na profilu Salomon Suunto Team Poland, lub kliknij ikonę Endomondo na stronie internetowej konkursu.  Bez obaw – zawodnicy nie walczą o nagrody w tej rywalizacji. Będą jednak mobilizować Cię do wyjścia na trening i pokonywania kolejnych kilometrów.

Wyzwanie numer 3 to także szansa na dwa zegarki. Tu trzeba uruchomić kreatywność i wyobraźnię; wyznacz i pokonaj trasę o niezwykłym kształcie.

Nie lubisz zwykłych, nudnych tras? Wszystkie sporty outdoorowe dozwolone! Kreatywność podkręcona na 200 procent i Twoja ulubiona aplikacja śledząca pokonaną trasę uruchomiona na czas treningu.

Biegasz, jedziesz rowerem, zakładasz rolki, pływasz, spacerujesz po wyjątkowej trasie, która układa się w symbol lub słowo? To wyzwanie dla Ciebie! Pokonaj w dowolny sposób trasę o ciekawym kształcie, a po zakończonym treningu podziel się zapisem trasy na Facebooku lub Instagramie oznaczając post odpowiednim hasztagiem: #suunto5 #mojatrasasuunto #suunto5konkurs

Czas na dwa ostatnie wyzwania, w których wygra po jednym najbardziej kreatywnym, nieszablonowym zgłoszeniu.

Wyzwanie numer 4 to zdjęcie sportowe. Trenujesz w ciekawym miejscu? Stajesz na głowie po zakończenie treningu? Szalejesz ze szczęścia gdy wybierasz się na trening? Pokaż nam siebie i emocje jakie towarzyszą Ci w trakcie treningu! Dodaj na Facebooku lub Instagramie ciekawe, kreatywne zdjęcie z krótkim opisem dlaczego właśnie ten trening był dla Ciebie prawdziwym zastrzykiem pozytywnej energii. Hasztagi wymagane. Musimy Cię odszukać!

#suunto5zdjecie #suunto5konkurs #suunto5

Ostatnie wyzwanie dedykujemy ludziom, którzy mają lekkie pióro. Jeżeli Twoje pomysły są szalone i genialne jednocześnie oraz masz ukryte pokłady super mocy, o których koniecznie musimy się dowiedzieć – podejmij to wyzwanie.

Zobacz jakie pytanie konkursowe czeka w formularzu na stronie konkursowej! Odpowiedz na pytanie w kreatywny sposób, tak by Twoja odpowiedź zaskoczyła nas wszystkich! Szukamy prawdziwego superbohatera!

Wybrałeś już wyzwanie? A może chcesz jeszcze nad nim pomyśleć?

Zapraszamy na stronę internetową, gdzie czeka opis wyzwań, zasady konkursu oraz formularz konkursowy: https://suunto.win-in-sports.com/suunto5konkurs/

Zgłoś się i działaj! Masz czas do 29 lipca!

Translate »