Premiera kolekcji Teva & Han Kjøbenhavn w warszawskim butiku Chmielna 20 LAB

Premiera kolekcji Teva & Han Kjøbenhavn w warszawskim butiku Chmielna 20 LAB

28 lipca w warszawskim butiku Chmielna 20 LAB odbędzie się event z okazji z polskiej premiery kolekcji sandałów sygnowanej jako Teva & Han Kjøbenhavn. Współpraca lidera na rynku sandałów outdoorowych z duetem słynnym duńskich projektantów zaowocowała powstaniem 6 nieszablonowych modeli sandałów – w teorii męskich, w praktyce zahaczających o kategorię unisex. Otwarta dla publiczności część czwartkowego eventu rozpocznie się o godzinie 17.00 i planowo potrwa 2h.

Chmielna 20 - otwarcie butiku 1

Powstanie kolekcji jest ukłonem Tevy w stronę rynku lifestyle, w którym już dziś, w segmencie sandałów, uchodzi ona za jednego z ogólnoświatowych liderów. Efektem współpracy brandu z duetem Han Kjøbenhavn jest 6 wyjątkowych modeli z 3 serii: Men’s Float, Menform oraz Menform 2, w każdej sandał biały oraz czarny. Duński duet podkreślił w nowej kolekcji dotychczasowy nacisk Tevy na komfort i wygodę. Zredefiniował jednak skandynawski styl rodzimych projektantów, pokazując że minimalizm może być bezkompromisowy, a estetyka chłodnych i czystych barw pełna indywidualnego charakteru. Pozorną surowość przełamują  nowe męskie formy: podeszwa zamienia się w lekki koturn, a jedno z zapięć przywodzi na myśl wikińsko-gladiatorską wariację. Nie brakuje również ukłonu ku naturalnym materiałom, a każdy model zaskakuje świeżością.

TEVA x HAN KJØBENHAVN from Han Kjobenhavn on Vimeo.

Duńscy projektanci osobiście wybrali europejskie salony i butiki, w których będzie dostępna limitowana seria sandałów. W Polsce tego wyróżnienia dostąpi jedynie warszawski salon Chmielna 20 LAB 20, zamiennie nazywany WS2 Chmielna 20 lub CL20. Jego otwarcie miało miejsce 5 lipca, gdy przedpremierowo pokazano kolekcję Nike & Liberty of London. Znakiem rozpoznawczym butiku jest nieszablonowy design i elegancko zaaranżowane wnętrza, co w zgodnej opinii specjalistów jest nowym powiewem na modowej mapie stolicy. W zamyśle twórców CL20 ma być miejscem, gdzie zakupić będzie można limitowane kolekcje stylowego obuwia i odzieży, nierzadko powstałego przy współpracy z uznanymi projektantami. Poprzedzać je mają premiery i oficjalne prezentacje wybranych kolekcji. Kolaboracja  Teva & Han Kjøbenhavn jest tego klasycznym przykładem.

Chmielna 20 - otwarcie butiku 2

Oficjalną informację o wydarzeniu dostępna jest w dziale Wydarzenia na FunPage’u butiku Chmielna 20: https://www.facebook.com/events/574042232767468. Strona butiku dostępna jest pod adresem http://chmielna20.pl.

Translate »