Primus nagrodzony na targach ISPO

Primus nagrodzony na targach ISPO

Zestaw PrimeTech został uznany za najlepszy sprzęt outdoorowy w kategorii gotowanie. To kolejna nagroda dla tej szwedzkiej marki.

45 sędziów z 13 krajów i dwóch kontynentów spotkało się na Międzynarodowych Targach Sprzętu i Mody Sportowej ISPO w Monachium, aby obejrzeć, przetestować, wymienić się doświadczeniami, a na końcu wybrać zwycięzców spośród tegorocznej długiej listy zgłoszonych produktów.

Nagrodę ISPO AWARD 2017 w kategorii outdoor: gotowanie otrzymał Primus PrimeTech Stove Set. Sędziowie docenili przede wszystkim wydajność oraz ogólną koncepcję produktu.

Zestaw PrimeTech to idealne rozwiązanie dla tych wędrowców, którzy cenią sobie ponadczasowe wykonanie i wysoką wydajność. Ochrona przeciwwietrzna oraz wmontowany system radiacyjny pozwalają zwiększyć efektywność gotowania o nawet 50% w porównaniu do tradycyjnych garnków. Regulowany zawór pozwala na gotowanie także w trudnych warunkach, gdy temperatura powietrza jest niska lub w kartuszu pozostało niewiele gazu. Dzięki temu, że palnik jest zamontowany wewnątrz osłony przed wiatrem, używanie całego zestawu jest niezwykle proste. Wystarczy wyciągnąć palnik z garnka, podłączyć butlę z gazem i można już przygotowywać ciepłe danie w terenie. Wszystkie elementy idealnie mieszczą się w garnku tak, że podczas transportu nie obijają się o siebie.

W skład zestawu do gotowania Primus PrimeTech wchodzą:

  • – ochrona przeciwwietrzna z zintegrowanym palnikiem
  • – jeden garnek z technologią PrimeTech z ceramiczną, nieprzywierającą powłoką
  • – jeden tradycyjny aluminiowy garnek
  • – pokrywka z funkcją cedzaka
  • – rączka do garnka
  • – zapalnik piezo
  • – pokrowiec termiczny na cały zestaw

Primus PrimeTech Set dostępny jest w dwóch rozmiarach – z garnkiem o pojemności 1,3 l oraz 2,3 l.

PRIMUS

Szwedzka firma Primus tworzy produkty outdoorowe od 1892. Były one testowane podczas ekspedycji przez takich pionierów jak Fridtjof Nansen, Roald Amundsen, Sir Edmund Hillary czy Reinhold Messner. Obecnie Primus znany jest z niezawodności, bezpieczeństwa oraz innowacyjności swoich produktów, które pozwalają cieszyć się z outdoorowych przygód – zarówno tych mniejszych, jak i większych. Głównym celem firmy jest tworzenie produktów przyjaznych dla środowiska, łatwych w użyciu oraz bardzo lekkich. Primus AB z siedzibą w Solnej (Szwecja), jest częścią grupy Fenix Outdoor AB. Blisko 90% produktów Primus sprzedawane jest w ponad 70 krajach na całym świecie.

Strona internetowa: http://www.primus.eu/

Translate »