Profesjonalna bielizna termoaktywna od Helly Hansen 2016
Oslo, Norway (Whitelight Studio)

Profesjonalna bielizna termoaktywna od Helly Hansen 2016

Utrzymanie komfortowej temperatury ciała jest kluczowym czynnikiem wpływającym na radość z  uprawiania sportów i znacząco wpływa  na Twoją wydajność, kiedy jesteś na nartach, wspinasz się czy wędrujesz. Profesjonalna bielizna termiczna od Helly Hansen odprowadza pot i wilgoć od skóry szybciej niż bielizna innych marek, aby zapewnić utrzymanie optymalnej temperatury ciała podczas jesiennych i zimowych aktywności.

Od 1970 roku, w którym Helly Hansen stworzyła pierwszą techniczną bieliznę termoaktywną, rokrocznie ulepszano tę  kolekcję pod kątem różnych sportów uprawianych w warunkach zimowych. W kolekcji jesień/zima 2016, Helly Hansen prezentuje HH Dry Performance Crew oraz W HH WarmFreeze ½ Zip. Oba modele wykorzystują unikalną technologię Lifa®StayDry, dla jeszcze szybszego odprowadzania wilgoci z powierzchni ciała zapewniając tym samym poczucie komfortu i ciepła.

48052_689 - Copy

HH Dry Performance Crew dla mężczyzn to profesjonalna bielizna termiczna o wyjątkowej oddychalności i lekkości, zaprojektowana do aktywności aerobowych, szybkich marszy,  zjazdów ze stoku, ale również spokojnego spaceru czy szusowania po trasie. Technologia Lifa®StayDry jest podstawą każdej bielizny termicznej od Helly Hansen. Zamiast pochłaniać wilgoć, jak  większość dostępnych na rynku bielizn termicznych, hydrofobowe włókna stale odprowadzają nadmiar potu z ciała. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie suchej skóry i komfortu podczas wszystkich zimowych zajęć.

needs to be recoloured are arms are not the same as the rest

needs to be recoloured are arms are not the same as the rest

HH WarmFreeze ½ Zip dla kobiet, zapewnia dodatkowe ocieplenie swoją 2-warstwową konstrukcją. Warstwa przylegająca do ciała wykorzystuje technologię Lifa®StayDry, natomiast zewnętrzna warstwa bielizny stworzona jest z miękkiej wełny merino, która zapewnia dodatkową ochronę przez zimnem. Połączenie tych dwóch materiałów pozawala na utrzymanie suchości, ciepła i komfortu podczas najzimniejszych dni.

„Nawet idealny dzień na śniegu może zostać zrujnowany kiedy Twoja skóra jest zimna i wilgotna,” mówi Kristoffer Ulriksen, dyrektor generalny do spraw bielizny termicznej Helly Hansen.
„Jeśli chodzi o utrzymanie ciepła i suchości ciała, dla technologii Lifa® od Helly Hansen nie ma kompromisów. To uniwersalna, lekka i wygodna bielizna do noszenia zawsze wtedy, kiedy spada temperatura.”

48543_019

HH Dry Performance Crew

To nowoczesny projekt konstrukcji HH ®Dry w połaczeniu z technologiąLifa®StayDry. Ta wyjątkowo oddychająca i superlekka bielizna termiczna idealnie sprawdza się podczas szybkiego marszu, wspinaczki, jazdy na nartach, w czasie morskiej żeglugi czy treningów sportowych. Sprawdza się również jako wygodna i funkcjonalna warstwa ochronna do codziennego użytku. Bielizna ma regularny krój i posiada ściągacze w mankietach oraz przy szyi. Nieustannie udoskonalana od ponad 40 lat  technologiaLifa®StayDry, jest unikalnym systemem od Helly Hansen, który utrzymuje ciało suchym, zapewnia wygodę i pozwala na czerpanie pełnej radości z wykonywanych czynności.

 • Technologia HH®Dry oraz Lifa®StayDry
 • Zapewnia poczucie komfortu i ciepła
 • Lekka
 • Płaskie szwy minimalizujące ryzyko obtarcia
 • Przylegające mankiety oraz obszar przy szyi
 • 125g/m2

48543_020

W HH WarmFreeze ½ Zip

To jedna z naszych najbardziej udanych bielizn termicznych, której nadaliśmy nowoczesny wzór. Bielizna ta to połączenie 2 warstw- najbliżej ciała zastosowano materiał z technologia Lifa®StayDry, natomiast zewnętrzna warstwa to wyjątkowej jakości wełna merino, zapewniająca ciepło i właściwe pochłanianie wilgoci. Bielizna termiczna zapewni utrzymanie suchości oraz ciepła, tym samym dając poczucie komfortu podczas długich, zimnych dni.

 • HH®Warm
 • Technologia Lifa®StayDry
 • Czysta wełna merino
 • Niedrapiąca, przyjemna konstrukcja
 • Neutralna dla alergików
 • Płaskie szwy minimalizujące ryzyko obtarcia
 • Do połowy odpinany suwak
 • 215g/m2

Translate »