Red Bull Bieg Zbójników – po raz trzeci!
Competitor/s perform/s at the Red Bull Bieg Zbojnikow in Bialka Tatrzanska, Poland on January 24th 2015

Red Bull Bieg Zbójników – po raz trzeci!

Kolejne wyzwanie dla miłośników biegówek! Już po raz trzeci zawodnicy z całej Polski zmierzą się z trasą, która będzie sprawdzianem nie tylko kondycji, ale również walecznego charakteru. Red Bull Bieg Zbójników odbędzie się w Białce Tatrzańskiej 27 lutego 2016 roku. Zapisy ruszą już 21 grudnia na stronie www.redbull.pl/biegzbojnikow.

Competitor/s perform/s at the Red Bull Bieg Zbojnikow in Bialka Tatrzanska, Poland on January 24th 2015

Koncepcja zawodów związana jest z góralskimi legendami, według których każdy kto chciał dołączyć do kompanii zbójników musiał wykazać się wyjątkowym sprytem i hartem ducha. 27 lutego 2016 roku uczestnicy Red Bull Bieg Zbójników będą mieli okazję poczuć atmosferę prawdziwej przygody i rywalizacji podczas wyścigu, który odbędzie się w Białce Tatrzańskiej.

Specjalnie wytyczona trasa rozpocznie się w samym sercu ośrodka Kotelnica Białczańska, przy dolnej stacji krzesła numer 4, dalej prowadzić będzie przez szczyt Kotelnicy i białczańskie trasy biegowe, by zakończyć się stromym podbiegiem na samą górę Jankulakowskiego Wierchu. Podczas rywalizacji zawodnicy będą musieli pokonać kilka zaskakujących przeszkód, stawić czoła innym zawodnikom i własnymi słabościom oraz wykazać się sprytem i zbójnickim temperamentem. Styl pokonania trasy jest dowolny, ważne aby to zrobić w jak najkrótszym czasie! Wyzwanie mogą podjąć zarówno początkujący biegacze, jak i zaprawieni w boju profesjonaliści.

Winner Daniel Iwanowski performs during the Red Bull Red Bull Bieg Zbojnikow in Bialka Tatrzanska, Poland on February 15th 2014 // Kin Marcin/Red Bull Content Pool // P-20140217-00003 // Usage for editorial use only // Please go to www.redbullcontentpool.com for further information. //

Najszybszy zawodnik oraz zawodniczka otrzymają prestiżowe trofeum oraz wartościowe nagrody. Wyróżnionych zostanie również sześć najszybszych kobiet i sześciu mężczyzn. Można się spodziewać, że wzorem poprzednich edycji, rywalizacja będzie zacięta!

W biegu mogą wziąć udział wszyscy, którzy ukończyli 16 lat. Rejestracja do udziału w zawodach rozpocznie się 21 grudnia 2015r. na stronie: www.redbull.pl/biegzbojnikow. Planując zimowe aktywności, warto już teraz wpisać do kalendarza tę prawdziwie zbójecką imprezę – Red Bull Bieg Zbójników!

III EDYCJA RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW

Białka Tatrzańska – Kotelnica Białczańska

27 lutego 2016 – start zawodów godzina 12:00

Opłata startowa:

30 zł – do 31.01

40 zł – 31.01-25.02 godz. 14.00

50 zł – na miejscu w biurze zawodów

Translate »