Red Bull Zjazd na Krechę 2015

Red Bull Zjazd na Krechę 2015

Kultowy wyścig Red Bull Zjazd na Krechę powraca na polskie stoki! Wydarzenie to, to nie tylko rywalizacja o tytuł najszybszej zawodniczki lub zawodnika sezonu, ale również pomysł na aktywny, zimowy weekend.

fot. Sebastian Wolny

fot. Sebastian Wolny

Red Bull Zjazd na Krechę to jedno z najciekawszych wydarzeń sezonu zimowego w Polsce. Biorący w nich udział zawodnicy i zawodniczki to zarówno profesjonaliści walczący o tytuł najszybszego narciarza lub snowboardzisty, ale również amatorzy i amatorki, przede wszystkim szukający dobrej zabawy.

MK_Zjazd_na_Kreche_2013_Final_022

By wziąć udział w zawodach nie trzeba być zaawansowaną narciarką lub snowboardzistką, nie potrzebny jest także profesjonalny sprzęt. Wystarczy odrobina odwagi i chęć sprawdzenia się na tle innych zawodniczek. Panie obawiające się rywalizacji z mężczyznami mogą spać spokojnie, gdyż podobnie jak w poprzednich latach podczas eliminacji narciarki i snowboardzistki startować będą w grupach dedykowanych tylko dla nich oraz zostaną sklasyfikowane w swojej kategorii. Tegoroczna edycja Red Bull Zjazd na Krechę wraca w zmienionej formie. Zamiast jednego finału na zakończenie cyklu eliminacji, tym razem odbędą się 4 finały. Najszybsze z zawodniczek mają więc szansę na dobrą zabawę i zwycięstwo aż czterokrotnie!

fot_HEAD_2

Warto rozważyć swój udział w jednym z przystanków eliminacyjnych cyklu, gdyż poza kultowymi już zawodami, w których wygrać można nagrody ufundowane przez partnerów imprezy – firmy GoPro oraz HEAD, jest to również dobry pomysł na aktywny, zimowy weekend, zabawę z koleżankami a także nietuzinkową przygodę na stoku.

Zarejestrować się do udziału w Red Bull Zjazd na Krechę 2015 można już teraz na stronie: www.redbullzjazdnakreche.pl

fot_HEAD_1

HARMONOGRAM RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ:
31 stycznia – Zieleniec, stok nr 4., Winterpol (godz. 11.00)
7 lutego – Szczyrk, Juliany (godz. 11.00)
21 lutego – Białka Tatrzańska, Kotelnica Białczańska (godz.: 11.00)
28 lutego – Zakopane, Polana Szymoszkowa (godz. 18.30)

Źródło: Informacja prasowa

Translate »