Regatta przekonuje: Twoja przygoda czeka tuż za progiem
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Regatta przekonuje: Twoja przygoda czeka tuż za progiem

Marzenia o przeżywaniu przygód są udziałem niemal każdego. Zdobywanie wysokich szczytów, przepłynięcie kajakiem Atlantyku, rejs wokół przylądka Horn czy piesza wędrówka przez pustynię Gobi – to bardzo ambitne cele, na realizację których jednak nie każdy może sobie pozwolić. Regatta, producent odzieży outdoorowej, skierowanej do bardzo szerokiej rzeszy użytkowników, oraz podróżnicy i blogerzy, będący ambasadorami marki, przekonują, że przygody mogą się przydarzyć nie tylko w dalekich krajach, ale również w Polsce, w miejscowości, w której mieszkamy, czy tuż za progiem naszego domu.

if

if

Anna i Krzysztof Kobusowie, ambasadorzy marki Regatta, znani są z tego, że mimo iż często odbywają dalekie podróże, to jednak nieustająco wyszukują ciekawe miejsca w Polsce. Promują je na portalu www.malypodroznik.pl i zachęcają inne rodziny do wyruszenia ich śladem:

„Podróżujemy po Polsce i świecie, by inspirować innych do wyjazdów, dzielić się doświadczeniami i podpowiadać, co warto zobaczyć. Od kiedy na świecie pojawiły się dzieci – podróżujemy razem z nimi. Z perspektywy czasu możemy potwierdzić, że najcenniejszy w rodzinnych wyjazdach jest czas, jaki spędzamy razem. Nieważne, czy są to kajaki na Wkrze, biwaki w Szwecji czy wyprawa na pustynię Namib. Dla dzieci każdy dzień jest przygodą, a dla nas to najcenniejsze wspomnienia.”

Propozycje wycieczek w bliskiej i dalszej okolicy, atrakcje dla rodzin z dziećmi, lokale i kwatery przyjazne dzieciom oraz porady na temat podróżowania odnajdziemy również w serwisie www.dzieciakiwplecaki.pl, prowadzonym przez Annę i Sebastiana Mierników, testerów odzieży Regatta, którzy do różnorodnych aktywności zachęcają również swoje dzieci.

„Jaka jest nasza przygoda? Jest to przygoda na rowerach, w górach, na wodzie, pośród natury. Głównie w gronie rodzinnym i znajomych, bo właśnie obcowanie z naturą w gronie rodziny i przyjaciół daje najwięcej radości. Rodzicom i dzieciom!”

2-miernik

Właśnie do takich osób kieruje swoją ofertę marka Regatta. W licznych sklepach firmowych oraz w sklepie internetowym www.regatta.pl znajdziemy odzież dla całych rodzin, zarówno małych dzieci, jak i ich rodziców czy dziadków. Od 35 lat Regatta projektuje produkty, dzięki którym przygoda może być udziałem każdego, kto chce się cieszyć aktywnością na świeżym powietrzu, nie martwiąc o to, ile to kosztuje. „Bardzo cenimy ubrania firmy Regatta za świetną jakość w rozsądnej cenie. Mając je ze sobą, jesteśmy przygotowani na każdą pogodę. Pomysłowy i nowoczesny design, wygoda i funkcjonalność to atuty Regatty, które nie raz doceniamy na wyjazdach!” – wylicza zalety odzieży Regatta Anna Olej – Kobus.

Podobną opinię ma Konrad Tulej, który wraz z żoną Beatą oraz synem Mikołajem, stworzył „Piąty Kierunek”, rodzinny projekt odkrywania świata natury i kultury (www.5kierunek.pl). „Autostopujemy zarówno w Polsce, jak i w Europie, czy na Kaukazie, do którego już od kilku lat nieustannie wracamy. W naszych podróżach niezwykle ważne są ubrania, które mają chronić nas przed różnymi warunkami pogodowymi. Jesteśmy z produktów Regatta bardzo zadowoleni. Funkcjonalność, nowoczesny styl i bardzo dobry stosunek jakości do ceny to niezwykle ważne cechy ubrań, których używamy w poszukiwaniu Piątego Kierunku” – podkreśla Konrad.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak widać, odzież Regatta sprawdza się w różnych okolicznościach. Atrakcyjna kolorystyka, ciekawe wzornictwo oraz dostosowanie cech produktów do potrzeb zarówno dużych jak i najmłodszych użytkowników sprawiają, że ekscytujące przeżycia mogą stać się udziałem nie tylko nieustraszonych odkrywców, ale każdego, kto ma ochotę przekroczyć próg swojego domu i powiedzieć: „Witaj, przygodo!” A czekać ona może nawet w najbliższej domu kałuży czy w drodze do szkoły…

Translate »