Rozdajemy ebooki – kup przewodnik i odbierz jego wersję elektroniczną!

Rozdajemy ebooki – kup przewodnik i odbierz jego wersję elektroniczną!

Szalony weekend w Amsterdamie, relaks w urokliwym zakątku Lizbony, a może romantyczny spacer po Paryżu? Planujesz już wiosenne i wakacyjne podróże? Pamiętaj aby do plecaka wrzucić też przewodnik! W tym roku masz niepowtarzalną okazję kupić drukowaną publikację w pakiecie z ebookiem.

banner_travelbooki_FB
Wydawnictwo Bezdroża przygotowało na ten sezon wyjątkową ofertę dla wszystkich miłośników europejskich miast. W nowej odsłonie serii Travelbooki ukaże się 48 tytułów. Do czternastu książek, oprowadzających po miastach, klienci otrzymają wersje elektroniczne przewodników GRATIS!

paryz_travelbook

W promocji biorą udział tytuły: Amsterdam, Berlin, Drezno i Saksonia, Dublin, Lizbona, Mediolan i Lombardia, Paryż, Rzym, Wiedeń – dostępne w księgarniach od 18 kwietnia oraz Praga, Alicante i Costa Blanca, Londyn, Madryt, Porto – w księgarniach od 15 maja.

amsterdam_travelbook
Ebooki dostępne są w trzech formatach: epub, mobi i pdf. Dzięki temu czytelnicy będą mogli z łatwością korzystać z nich na czytnikach, tabletach, a także smartfonach. Żeby odebrać darmowy ebook, należy zapoznać się z instrukcją na ostatniej stronie przewodnika drukowanego. Do 18 kwietnia pierwsze 9 przewodników, dostępne na stronie wydawcy w przedsprzedaży z rabatem 26%.
Link do promocji: http://bezdroza.pl/ebook_gratis.phtml

Translate »