Ruszyły zapisy na Red Bull Bieg Zbójników

Ruszyły zapisy na Red Bull Bieg Zbójników

27 lutego 2016 roku Red Bull Bieg Zbójników po raz trzeci zawita do ośrodka Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej, gdzie narciarze biegowi zmierzą się ze specjalnie wytyczoną trasą. O tytuł Zbója Roku walczyć będę zawodnicy i zawodniczki z całej Polski. Prawdziwie zbójecka przygoda czeka – zapisy ruszyły na: www.redbull.pl/biegzbojnikow.

Prawdziwy zbój charakteryzuje się odwagą, sprytem i niezawodnym instynktem. Takimi cechami wykazali się również dotychczasowi uczestnicy zawodów Red Bull Bieg Zbójników. Pierwsze miejsce na podium niezmiennie od dwóch lat należy do Daniela Iwanowskiego. Czy trzecia edycja okaże się przełomowa? Z pewnością kolejna odsłona biegu to świetna przygoda dla wszystkich sportowców – początkujących biegaczy, jak również profesjonalistów w każdym wieku.

W ostatnią sobotę lutego 2016 roku na starcie biegu staną zawodnicy, którzy zmierzą się z trasą wymagającą nie tylko umiejętności podbiegania pod górę, ale również radzenia sobie z przeszkodami, które nie są trudne, ale mogą wybić z rytmu. Podczas rywalizacji uczestnicy poruszają się w dowolnym stylu: klasycznym lub techniką łyżwową. Końcówka biegu to nie lada wyzwanie dla każdego zawodnika – nie będzie z górki, ale każdy kto dotrze na metę, na sam szczyt Jankulakowskiego Wierchu będzie zwycięzcą.

Competitors perform during the Red Bull Red Bull Bieg Zbojnikow in Bialka Tatrzanska, Poland on February 15th 2014 // Lukasz Nazdraczew/Red Bull Content Pool // P-20140216-00087 // Usage for editorial use only // Please go to www.redbullcontentpool.com for further information. //

Zbój może być tylko jeden, ale nagrody od partnerów: Thule, Odlo, GoPro i OST1, otrzymają również trzy pierwsze kobiety i trzech pierwszych mężczyzn. Podczas kolejnej edycji Red Bull Bieg Zbójników w Białce Tatrzańskiej z pewnością nie zabraknie ducha walki i zbójnickiego klimatu.

Aby wziąć udział w zawodach, należy mieć ukończone 16 lat i zarejestrować się na stronie: www.redbull.pl/biegzbojnikow.

Zapisz się już dziś i przeżyj prawdziwie góralską przygodę!

Jeśliś zbój, no to w bój!

III EDYCJA RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW

Białka Tatrzańska – Kotelnica Białczańska

27 lutego 2016 – start zawodów godzina 12:00

Opłata startowa:

30 zł – do 31.01

40 zł – 31.01-25.02 godz. 14.00

50 zł – 27.02, na miejscu w biurze zawodów

Translate »