Salon Skechers w Złotych Tarasach

Salon Skechers w Złotych Tarasach

W sobotę, 4 czerwca, odbyło się oficjalne otwarcie nowego salonu amerykańskiej marki obuwniczej – Skechers w galerii handlowej Złote Tarasy. Podczas otwarcia salony goście mieli okazje spotkać ambasadorkę marki byłą Miss Polonia, modelkę oraz prezenterkę telewizyjną – Marcelinę Zawadzką.

Na wszystkich klientów czekały specjalnie przygotowane plansze, na których goście mieli możliwość zrobić swoje własne, unikatowe shoe selfie. Każde opublikowane, na publicznym koncie na Instagramie, zdjęcie zostało nagrodzono rabatem na całe zakupy, ważnym w dniu otwarcia. Marcelina Zawadzka odpowiedziała na nurtujące swoich fanów pytania, pozując do pamiątkowych zdjęć.

Podczas wielkiego otwarcia w sklepie dostępne były kolekcje damskie męskie oraz dziecięce, zarówno z linii lifestyle – nawiązującej do najświeższych trendów modowych jak i Performance skierowanej do wielbicieli sportów wyczynowych i biegaczy.

preview_A95A0625

SKECHERS USA, Inc. to firma wywodząca się z Manhattan Beach w Kalifornii. Portfolio marki obejmuje sportowe buty dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Poza linią lifestyle, nawiązującą designem i kolorystyką do aktualnych modowych trendów, w kolekcjach występuje także linia performance, przeznaczona do biegania i wyczynowego uprawiania sportów. Marka skierowana jest do pozytywnie nastawionych do świata, młodych duchem entuzjastów kultury miejskiej. Skechers znany jest na całym świecie ze współpracy z gwiazdami, wśród nich m. in. Ringo Starr, Meghan Trainor oraz Demi Lovato.

Podczas otwarcia wszyscy goście mieli okazje spotkać naszą ambasadorkę Marcelinę Zawadzką,

Translate »