Saucony Shadow 6000 w dwóch odsłonach kolorystycznych. Połączenie klasyki z komfortem i amortyzacją

Saucony Shadow 6000 w dwóch odsłonach kolorystycznych. Połączenie klasyki z komfortem i amortyzacją

Marka Saucony w kolekcji SS19’ przygotowała regularne wydanie modelu Shadow 6000 w dwóch wariantach kolorystycznych. Dla entuzjastów miejskiego stylu to prawdziwa podróż w czasie, tym bardziej że premiera tego obuwia miała miejsce na początku kultowych lat 90.

Saucony Shadow 6000 powstały w 1991 r. Celem projektantów było połączenie klasycznego designu i doskonałej amortyzacji typowej dla butów do biegania. Skóra oraz zamsz podkreślają retro styl sylwetki Shadow 6000, a ich wyróżnikiem jest unowocześniona podeszwa, czyli połączenie pianki EVA w podeszwie środkowej z przyczepną gumą z charakterystycznym, zewnętrznym bieżnikiem w trójkąty – XT600.

Wewnątrz buta znajduje się natomiast miękka, wysokiej jakości wyściółka oraz wyjmowana wkładka.

Bazą designu regularnych modeli Saucony Shadow 6000 jest cholewka, w której główną rolę odgrywają szarość i biel. Zamsz z przewiewną siateczką stanowi z kolei nawiązanie do biegowego dziedzictwa marki. Modele z najnowszej kolekcji różnią się od siebie barwą brandingu w bocznej strefie buta, ostatnich przejść na sznurówki, a także siateczki z nylonu zlokalizowanej na mikropanelach nieopodal podeszwy. Wymienione detale zostały zabarwione na kolor fioletowy i granatowy.

Translate »