Sprzęt, który warto zabrać ze sobą na każdą wyprawę

Sprzęt, który warto zabrać ze sobą na każdą wyprawę

Planujesz podróż? To doskonały czas, żeby zaplanować również jaki sprzęt warto ze sobą zabrać. Poznaj produkty amerykańskiej marki Brunton do zadań specjalnych, które zdecydowanie warto mieć zawsze przy sobie podczas wyprawy. Cechy charakterystyczne: bezkompromisowa jakość, wielozadaniowość, dożywotnia gwarancja.

brunton-revolt-xl-9000-mint

Brunton Revolt 9000

Ten przenośny bank energii jest wyjątkowo wytrzymały, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w terenie. Wykorzystany na zewnątrz ładowarki sylikon Vibram chroni urządzenie przed wodą czy upadkiem. Wbudowany wskaźnik pokazuje poziom naładowania baterii w urządzeniu, a gdy nie jest ono używane automatycznie wyłącza się̨. Power bank dodatkowo został wyposażony w kabel 3 w 1 (iPhone, iPad, micro USB), który można podłączyć do każdego innego urządzenia, jeśli posiada wejście USB. Naładuje telefon nawet do 6 razy. Model ten dostępny jest w 5 wariantach kolorystycznych: pomarańczowym, czarnym, żółtym, oliwkowym i miętowym.
Wymiary: 10.2 x 10.2 x 3.3 cm
Waga: 284 g
Cena: 399 zł

Zrzut ekranu 2015-05-22 o 11.20.05

Brunton Glacier 115

Latarka czołowa to niezastąpione rozwiązanie, gdy potrzebujemy mieć wolne obie ręce, a nie posiadamy zewnętrznego źródła światła. Jej dodatkową zaletą jest system ładowania poprzez USB z dowolnego urządzenia, np. banków energii lub paneli solarnych. Możemy dostosować siłę oraz zasięg światła do własnych potrzeb. Glacier posiada wskaźnik, który wyświetla poziom naładowania urządzenia. Gdy poziom naładowania baterii jest niski, latarka nie zużyje zbyt dużo mocy, dzięki zaawansowanemu systemowi zarządzania energią.
Cena: 239 zł

Zrzut ekranu 2015-05-22 o 11.16.14
Brunton TruArc 15
Tej kompas jest dedykowany osobom, które nie uznają żadnych kompromisów. Jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi nawigacyjnych, które sprawdzi się podczas każdej wyprawy. Posiada kinometr do wyznaczania wysokości i nachylenia terenu. Wbudowany system Ever-North zmniejsza zakłócenia działania igły, gdy w pobliżu znajdują się urządzenia elektryczne. Lusterko, dla większego bezpieczeństwa, zostało umieszczone pod plastikową pokrywą. Wskazany przez kompas kierunek z łatwością można odczytać w ciemnościach. Dodatkową zaletą jest wbudowana poziomica oraz lupa umieszczona w płytce kompasu, która bez wątpienia ułatwi odczytanie prawidłowego azymutu.
Wymiary: 10,16 x 6,3 x 1,5 cm
Waga: 91 g
Cena: 199 zł

Źródło: Informacja prasowa

Translate »