Startuje 5. Festiwal Biegu Rzeźnika.  Zdobądź vouchery oraz rabaty na obuwie Hoka One One i przetestuj za darmo kluczowe modele!

Startuje 5. Festiwal Biegu Rzeźnika. Zdobądź vouchery oraz rabaty na obuwie Hoka One One i przetestuj za darmo kluczowe modele!

Już 19 czerwca w malowniczych Bieszczadach wystartuje piąta edycja najbardziej wyczekiwanej górskiej imprezy biegowej w Polsce. Festiwal Biegu Rzeźnika to pięć dni sportowej rywalizacji, siedem wymagających biegów (w tym dwa z opcją wydłużenia trasy), około 4 000 uczestników i setki kilometrów do pokonania. Wszystko to w nieodłącznym towarzystwie bólu, zmęczenia, wymagających warunków terenowych czy niepewnej pogody. Kontrastować będą one z łzami radości, poczuciem przekraczania własnych barier, wreszcie świetną zabawą i czasem spędzonym w gronie podobnych sobie pasjonatów. Organizowany przez Fundację Biegu Rzeźnika festiwal to jednak nie tylko impreza dla startujących, ale i ich rodzin oraz znajomych, którzy w Cisnej, w bazie zawodów, będą oczekiwali na powrót swoich bliskich. O ich potrzeby na miejscu imprezy zadba marka Hoka One One – po raz trzeci z rzędu Główny Sponsor Branżowy festiwalu. Jak co roku, nie zabraknie jej stoiska, a wraz z nim konkursów nagradzanych voucherami na obuwie, zniżek na zakup oraz darmowych testów kluczowych modeli.

Niezwykle intensywny rozwój amerykańskiego brandu wpływa na stale rosnącą ilość jego fanów. Dotyczy to już nie tylko obuwia dedykowanego biegaczom górskim oraz tym, którzy preferują miejski asfalt – Hoka One One ceniona jest również wśród miłośników triathlonu czy nawet …hikingu. Kolejne kolekcje i wprowadzane w ich ramach modele obuwia – nierzadko bestsellery w ulepszanych wersjach – zdobywają serca kolejnych miłośników biegania. Jakich atrakcji na stoisku Hoka One One można spodziewać się tym razem…?

Specjalnie z myślą o swoich fanach, jak i osobach, który dotąd nie znały obuwia z charakterystyczną, przerośniętą podeszwą, Hoka One One przygotowała szereg atrakcji. Jedną z nich będą darmowe testy obuwia – na chętnych czekać będzie blisko 80 par, skupiających się wokół flagowych modeli Hoka One One. Znajda się wśród nich m.in. trailowy Speedgoat 2, uniwersalne Challenger ATR 4 czy miejski Clifton 4, wszystkie w wydaniach damsko – męskich. Każdy z uczestników imprezy, niezależnie czy startuje w zawodach czy jedynie kibicuje innym, będzie mógł zupełnie za darmo, na okres 24 godzin, wypożyczyć dwa wybrane modele obuwia. Wystarczy zgłosić się do stoiska Hoka One One, dobrać odpowiednie obuwie i …cieszyć się bieganiem! Szczegółowe zasady wypożyczania butów, wraz z listą dostępnych egzemplarzy, dostępne będą na stoisku producenta oraz na oficjalnej stronie organizatora 5. Festiwalu Biegu Rzeźnika.

Na osoby, które już wiedzą, który model najbardziej odpowiada ich preferencjom – lub stwierdzą to w czasie testów – czeka kolejna atrakcja, czyli rabat na zakup obuwia. Sieć Sklep Biegacza – partner marki Hoka One One w czasie festiwalu oraz główny, krajowy odbiorca jej oferty – przygotowała 20% obniżkę na wszystkie jej modele dostępne w swojej ofercie. Akcja „SKOCZ PO RABAT!” obowiązuje nie tylko na stoisku w czasie trwania festiwalu, ale i sklepach stacjonarnych oraz w e-sklepie, maksymalnie do 30 czerwca b.r. Warunkiem każdorazowo jest podanie kodu promocyjnego. Szczegółowe informacje n.t akcji można uzyskać na stoisku Hoka One One, obsługiwanym m.in. przez pracowników Sklepu Biegacza.

Kolejną atrakcją, którą producent przewidział dla swoich fanów, są trzy konkursy, w których można wygrać vouchery na obuwie Hoka One One oraz pakiety z gadżetami! Pierwszy z nich 19 czerwca wystartuje na oficjalnym fanpage’u imprezy. Aby wziąć w nim udział, w komentarzu pod postem konkursowym należy zamieścić zdjęcie swojego autorstwa obrazujące motto brandu – „Time To Fly”. Spośród nadesłanych zgłoszeń wygrają dwie propozycje, które uzbierają najwięcej „lajków”. Dodatkowo przedstawiciele marki nagrodzą voucherem autora propozycji, która właśnie im najbardziej przypadnie do gustu.

 

Kolejne dwa konkursy czekać będą na Was na stoisku Hoka One One. W pierwszym z nich z zasłoniętymi oczami trzeba będzie rozpoznać jakie modele butów kryją się w pudełku. Drugi będzie uśmiechem w stronę fanów zabaw zręcznościowych – do ułożenia będą puzzle. Co oczywiste, liczyć będzie się tu zwinność! W obu konkursach osoba, która najszybciej upora się z zadaniem, nagrodzona zostanie voucherem na obuwie. Dla tych, którzy byli blisko wygranej, organizatorzy przewidzieli nagrody pocieszenia w postaci obrandowanych gadżetów z logo Hoka One One.

Ogłoszenie zwycięzców we wszystkich konkursach odbędzie się tuż po ceremonii wręczania nagród dla laureatów Biegu Rzeźnika. Jego zwycięscy – zarówno na odcinku 80, jak i 100 km (wersja Hardcore) – również zostaną nagrodzeni voucherami na obuwie Hoka One One. Trafią one również do najszybszych kobiet i mężczyzn w klasyfikacjach generalnych Rzeźnika Ultra w opcjach 105K (ok. 106 km) oraz 150K (ok. 148 km).

 

Nie pozostaje zatem nic innego niż udać się w Bieszczady i podjąć sportowe wyzwanie w jednym z biegów…Do zobaczenia w Cisnej i na trasie! 🙂

Translate »