Sukces Thule Team na Herbalife Triathlon Gdynia 2014

Sukces Thule Team na Herbalife Triathlon Gdynia 2014

Agnieszka Bolesta-Zarzeczna, zawodniczka polskiego zespołu MTB Thule Team, zdobyła pierwsze miejsce w kategorii K35 w zawodach sprinterskich rozegranych podczas Herbalife Triathlon Gdynia 2014.

AgnieszkaBolesta_1
Zawodniczka Thule Team osiągnęła znakomity wynik: 1h 20min 59sek (łączny czas), co dało jej pierwsze miejsce w kategorii K35. Uczestnicy zawodów Sprint mieli do pokonania 0,7 km wpław, 20 km na rowerze i 5 km biegiem. Dodajmy, że w gdyńskich zawodach brał udział również Tomasz Kaczmarek z Thule Team (także w zawodach sprinterskich).

AgnieszkaBolesta_2
Rozegrany w miniony weekend Herbalife Triathlon Gdynia to największe i najważniejsze zawody triathlonowe w Polsce – do Gdyni zjechało ponad 2000 sportowców z kilkunastu krajów świata. Uczestnicy Herbalife Triathlon Gdynia 2014 na dystansie długim mieli do pokonania 1,9km pływania, 90km na rowerze i 21,1km biegiem, zaś na dystansie sprinterskim: 0,7km / 20km / 5km.

AgnieszkaBolesta_3
Warto dodać, że Thule – renomowany producent sprzętu transportowego i akcesoriów wspomagających prowadzenie aktywnego trybu życia – znalazł się w gronie firm oficjalnie wspierających imprezę. Wśród nagród wręczanych zwycięzcom zawodów znalazły się bagażniki Thule RaceWay oraz kufry do przewozu rowerów Thule RoundTrip Transition.

AgnieszkaBolesta_4
O Thule Team:
Thule Team to działający od blisko dekady zespół kolarski, doskonale rozpoznawalny (nie tylko za sprawą charakterystycznych, czarno-białych strojów) w świecie zawodów MTB oraz szosowych. Jego członkowie startowali – i wielokrotnie tryumfowali – m.in. na Bikemaraton MTB Grzegorza Golonki, Tour de Pologne Amatorów, czy rozegranym niedawno KROSS Uphill Race Śnieżka 2014. Dla zespołu Thule Team start w Herbalife Triathlon Gdynia był triathlonowym debiutem – aczkolwiek Agnieszka Bolesta-Zarzeczna ma doświadczenie indywidualne w takich zawodach.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »