Swift – trójkołowy rowerek, który rośnie razem z dzieckiem

Swift – trójkołowy rowerek, który rośnie razem z dzieckiem

Na polskim rynku pojawił się nowy, wielofunkcyjny (można go używać aż w 6 konfiguracjach)  dziecięcy rowerek trójkołowy rodzimej marki KinderKraft. Dzięki obrotowemu siedzeniu, dołączonym do kompletu pakownym torbom i regulowanej rączce model Swift jest też świetną alternatywą dla wózka spacerowego.

wielofunkcyjny_rowerek-trojkolowy-Swift_KinderKraft

Swift to wieloetapowy rowerek, który wraz ze wzrostem dziecka można wygodnie modyfikować i dostosowywać do aktualnych potrzeb malucha – co umożliwia korzystanie z niego od 1 aż do 5 roku życia. Wyposażony jest m.in. w 3 punktowe pasy, składany wielostopniowy baldachim z okienkiem czy miękką poręcz ochronną – wszystko to gwarantuje małemu użytkownikowi bezpieczeństwo oraz komfort, niezależnie od pogody.

rowerek-trojkolowy-swift

Dodatkowym atutem rowerka jest tak zwane „wolne koło” (które umożliwia maluchowi swobodne pedałowanie również wtedy, gdy rodzic ma nad nim pełną kontrolę), a dla najmłodszych użytkowników – wysuwany podnóżek i możliwość odwrócenia siedzenia tyłem do kierunku jazdy.

Rowerek Swift polskiej marki KinderKraft został wykonany z wysokiej jakości materiałów i posiada certyfikat CE. Dostępny w cenie 449 zł.

rowerek-trojkolowy-swift_1

Swift – najważniejsze cechy:

– Możliwość demontażu poszczególnych elementów, 6 konfiguracji

– 3 punktowe pasy bezpieczeństwa i otwierana poręcz ochronna

– Obrotowe siedzisko i regulowany uchwyt

– Ściągany pokrowiec na siedzenie i dwie praktyczne torby

– Szerokie, gumowe koła i antypoślizgowe rączki

Więcej informacji na stronie www.kinderkraft.pl

Translate »