Szaleństwo wyprzedaży. KROSS i specjalne promocje na Black Friday

Szaleństwo wyprzedaży. KROSS i specjalne promocje na Black Friday

Black Friday jest zdecydowanie świętem wszystkich zakupoholików. To także idealna okazja, aby nabyć produkty ulubionych marek w bardzo korzystnych cenach. Firmy szykują dedykowane promocje, które będą dostępne od 29 listopada. Wśród nich nie brakuje największego polskiego producenta rowerów. W wyprzedażowej ofercie marki KROSS znalazło się niemal 300 pozycji.

Fani dwóch kółek już teraz mają okazję, aby zadbać o rowerowy asortyment. Ostatnie dni listopada to doskonała okazja na zakup przecenionych towarów, które spełnią swoją rolę nie tylko jako prezenty pod choinką. Black Friday tradycyjnie wypada w ostatni piątek miesiąca, a sklepy proponują wówczas największe przedświąteczne zniżki.

W ofercie producenta jednośladów znajdują się akcesoria zarówno marki KROSS, jak i Le Grand, która skupia między innymi miejskie rowery elektryczne. Na wyprzedażową propozycję łącznie składa się aż 297 pozycji z uwzględnieniem odzieży, oświetlenia, zapięć, toreb, sakw, a także kasków. Rabaty na poszczególne produkty wahają się w przedziale 30-60%.

Czarny Piątek to zdecydowanie najlepszy okres dla producentów odzieży czy wszelkiego rodzaju akcesoriów. Cieszące się największym zainteresowaniem konsumentów dni wyprzedażowe przypadają bezpośrednio przed rozpoczęciem wzmożonej sprzedaży przedświątecznej. W branży rowerowej sytuacja wygląda trochę inaczej. Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że okres jesienno-zimowy to nienajlepszy czas na sprzedaż. Zauważamy jednak, że klienci coraz rzadziej zwracają uwagę na sezonowość i chętnie kupują rowerowy asortyment między innymi podczas akcji wyprzedażowych – powiedział Jakub Pasikowski z firmy KROSS.

Akcja promocyjna marek KROSS i Le Grand potrwa od piątku do poniedziałku. Ponadto, producent gwarantuje darmową wysyłkę akcesoriów zamówionych online. Więcej szczegółów znajduje się na stronie https://www.kross.pl/black-friday/lp

Translate »