Technologia odzieży sportowej Under Armour – odpowiedź na każdą pogodę

Technologia odzieży sportowej Under Armour – odpowiedź na każdą pogodę

Dobrze dopasowana odzież sportowa to podstawa wygodnych i efektywnych treningów. Naprzeciwko tym wymaganiom wychodzi amerykańska marka Under Armour, która specjalizuje się w produkcji technicznych ubrań dla sportowców.

Ciepło lub zimno? Trenować można w każdych warunkach. Trzeba jednak wybrać odpowiednią odzież, z którą będzie można spalać kalorie i rzeźbić ciało przyjemnie i skutecznie. Na dobór odpowiedniej odzieży sportowej wpływ ma przede wszystkim aura – to według temperatury powinniśmy dobierać właściwe elementy garderoby. W związku z tym marka Under Armour przygotowała dla swoich klientów trzy główne linie ubrań – ColdGear®, które przeznaczone są do użytkowania w niskich temperaturach, HeatGear®, które idealnie sprawdzają się w temperaturach wysokich, a także AllSeasonGear®, które mają uniwersalne zastosowanie i dopasowują się do zmiennych warunków pogodowych.

ColdGear® – ogrzeje cię, gdy jest zimno
Materiały zaliczane do kategorii ColdGear® są projektowane specjalnie z myślą o użytkowaniu w temperaturach poniżej 13 stopni Celsjusza. Są doskonałe dla biegaczy, osób jeżdżących na rowerze czy też uprawiających sporty zimowe.

ColdGear® to specjalne dwustronne materiały, które regulują temperaturę ciała oraz pochłaniają nadmiar wilgoci. Potrafią jednocześnie utrzymywać ciepłotę ciała, nie dopuszczając do zaziębienia. Na szczególną uwagę wśród odzieży ColdGear® zasługuje krój ColdGear® Compression, który wykorzystuje System Transportu Wilgoci w ściśle przylegającej odzieży kompresyjnej. Dzięki temu idealnie dopasowuje się do ciała, dba o jego właściwą temperaturę i zmniejsza zmęczenie mięśni.

HeatGear® – chłodzi, gdy jest gorąco
Gdy temperatura rośnie, warto wybrać odzież zapewniającą chłodzenie i osuszanie ciała w trakcie wysiłku. Materiały stosowane w technologii HeatGear® Under Armour skutecznie transportują pot z ciała na zewnątrz i przyspieszają jego odparowywanie. W konsekwencji ciało nie jest narażone na przegrzewanie.

Odzież HeatGear® to idealna propozycja dla tych, którzy ćwiczą w lecie, ale również w siłowniach, klubach fitness oraz na halach sportowych. Gdy w trakcie uprawiania sportowo jest ci gorąco i intensywnie się pocisz, to propozycja przeznaczona dla ciebie.

AllSeasonGear® – najlepszy komfort w zmiennych warunkach
Ubrania zaliczane do kolekcji AllSeasonGear® od Under Armour zostały opracowane w celu używania ich w zmiennych warunkach pogodowych. To szeroka gama odzieży z krótkimi i długimi rękawkami i nogawkami, a także bielizna i odzież casualowa, która świetnie sprawdza się na co dzień.

Materiały AllSeasonGear® dopasowują się do zmiennych warunków pogodowych – adaptują się do ciała i chronią przed wysokimi temperaturami, izolują, a przy tym dobrze odprowadzają wilgoć.

Jeżeli chcesz zakupić odzież Under Armour sklep Treningowy.pl zaprasza na zakupy. W jego asortymencie znajdziesz szeroką gamę odzieży marki w atrakcyjnych cenach.

Translate »