The North Face: Kolekcja Freeride

The North Face: Kolekcja Freeride

The North Face prezentuje nową, techniczną linię produktów Freeride. Modele zainspirowane pasją do sportów zimowych pozwolą na więcej podczas długich godzin spędzonych na śniegu.

Od freeride’u, przez jazdę w snow parku, po après-ski – nowa kolekcja jest gotowa na wszystkie narciarskie oraz snowboardowe wyzwania w gronie znajomych. Nowe modele stanowią przede wszystkim wodoodporną i oddychającą ochronę przed zimnem i śniegiem, przy minimalistycznym i uniwersalnym kroju, który zapewnia komfort podczas długich godzin na stoku.

Techniczne modele z nowej kolekcji The North Face to prawdziwy must-have dla każdego miłośnika sportów zimowych. Sprawdzą się zarówno podczas jazdy na nartach, snowboardzie, jak i innych aktywności na śniegu. Kolekcja Freeride, to połączenie intensywnych kolorów z wyjątkową technologią materiałów, które są nie tylko wiatro- i wodoodporne, ale też imponująco trwałe. W kolekcji znajdują się modele takie jak spodnie oraz kurtka Dragline, które będą zaufanymi kompanami przez cały dzień spędzony na śniegu, od pierwszego wjazdu lub podejścia, aż po ostatni zjazd.

Kolekcja Freeride jest już dostępna na www.thenorthface.pl oraz w wybranych sklepach stacjonarnych. Aby być na bieżąco z nadchodzącymi premierami, obserwuj @thenorthface na Instagramie i Facebooku.

 

Translate »