The North Face przedstawia najnowszą odsłonę  1994 Retro Mountain Light
S20 Mountain Light

The North Face przedstawia najnowszą odsłonę 1994 Retro Mountain Light

The North Face ogłasza powrót 1994 Retro Mountain Light! Ta klasyczna kurtka została zaprojektowana z myślą o szybkich górskich przejściach, gdzie liczy się niska waga i wytrzymałość. Teraz powraca w najnowszej wersji, w której wykorzystana została oddychająca i wodoodporna membrana FUTURELIGHT™.

Kurtka Mountain Light została zaprezentowana po raz pierwszy w 1988 roku. Stanowiła element Climb Light Expedition System – specjalnej kolekcji, która miała zapewnić jak największą swobodę ruchów podczas wspinania, skituringu czy trekkingu.

W tym sezonie The North Face łączy przeszłość z przyszłością. Oryginalne kroje z 1994 roku spotykają się z najnowszą innowacją technologiczną marki – membraną FUTURELIGHT™. Dzięki temu 1994 Retro Mountain Light jest najlżejszą wersją kurtki jaka kiedykolwiek powstała.

Dostępna jest w siedmiu kolorach, w tym Fiery Red oraz Clear Lake Blue. 1994 Retro Mountain Light ucieleśnia te cechy swojego pierwowzoru, które sprawiły, że towarzyszył on tym, którzy przecierali szlaki górskiej eksploracji.

1994 Retro Mountain Light FUTURELIGHT™ jest już dostępna w sklepie online www.thenorthface.com.

Translate »