The North Face we współpracy z Liberty

The North Face we współpracy z Liberty

Jesień to doskonały moment na kolejny kobiecy drop od The North Face! Tym razem czas na eksplorację w ubraniach z himalajskim twistem z kapsułowej kolekcji powstałej we współpracy z Liberty.

Charakterystyczne, ręcznie malowane materiały tworzone przez Liberty od 1875 roku w połączeniu z outdoorowym doświadczeniem w tworzeniu ubrań The North Face wynoszą górski lifestyle na stylowe szczyty.

Kobieca kolekcja zanurzona w duchu londyńskiej tradycji składa się z pięciu kluczowych elementów oraz towarzyszących im akcesoriów. Głównym efektem kolaboracji jest kultowa kurtka Sierra Down Jacket – pokryta printem Liberty, a jednocześnie zachowująca wszystkie techniczne elementy kurtki, by zagwarantować ciepło w każdych warunkach. Krój Sierry wpisuje się w tak pożądany obecnie oversize, jednocześnie bazując na oryginalnej wersji z 1968 roku z naszytymi kieszeniami i ściągaczem na dole.

W skład kolekcji wchodzą także polar z suwakiem, bluza z kapturem i koszulka. Wśród akcesoriów znajdują się torba, bucket hat, czapka z daszkiem i kosmetyczka.

Kolekcja dostępna jest w sprzedaży na www.thenorthface.pl oraz w wybranych sklepach i u dystrybutorów.

Translate »