Thule świętuje premierę nowej wersji bagażnika Thule ProRide 598 – prezentując jego limitowaną, kolorową edycję

Thule świętuje premierę nowej wersji bagażnika Thule ProRide 598 – prezentując jego limitowaną, kolorową edycję

W przyszłym roku na rynek trafi nowa, udoskonalona wersja najpopularniejszego bagażnika rowerowego na świecie – Thule ProRide. Aby uczcić ten fakt, firma Thule przygotowała limitowaną edycję nowego bagażnika, w ramach której Thule ProRide 598 dostępny jest w 10 wersjach kolorystycznych. Można go kupić tylko do 20 grudnia, wyłącznie na stronie Thuleproride.thule.com. Z zakupem warto się pospieszyć – dostępne są tylko 1942 sztuki.

Thule_ProRide_DesignSample_Halvcirkel_003_W

Najpopularniejszy bagażnik rowerowy na świecie właśnie stał się jeszcze lepszy. Thule ProRide to idealna kombinacja wygody, stabilności i funkcjonalności – nic więc dziwnego, że model ten stał się podstawowym wyborem rowerzystów z całego świata. Nowy Thule ProRide 598 jest twórczym rozwinięciem tej docenianej konstrukcji, udoskonalonym i odświeżonym. A teraz można go kupić w limitowanej edycji, w jednej z 10 unikalnych wersji kolorystycznych. Zakup możliwy jest tylko do 20 grudnia, na stronie https://thuleproride.thule.com.

Thule_ProRide_DesignSample_Halvcirkel_006_W

„Jak uczynić najlepszy bagażnik rowerowy na świecie jeszcze lepszym? To kwestia dbałości o szczegóły. W nowym modelu ProRide 598 udoskonaliliśmy praktycznie wszystkie funkcje i elementy klasycznej wersji 591, wynosząc go na zupełnie nowy poziom” – komentuje Eric Norling, director product management w Thule.

Thule_ProRide_DesignSample_Halvcirkel_008_W

Nowa wersja popularnego ProRide’a może przewozić rowery o wadze do 20 kg i została wyposażona w nowy system automatycznego ustawianie roweru w odpowiedniej pozycji podczas montażu (dzięki odpowiednio zaprojektowanym uchwytom na ramę oraz koło), nowy mechanizm zabezpieczania roweru (pokrętło pozwala na precyzyjne ustawienie siły dokręcenia uchwytu ramy i sygnalizuje poprawne zamontowanie) oraz opcję łatwego przełożenia bagażnika na drugą stronę dachu (bez konieczności użycia narzędzi).

Translate »