Trening na dachu Galerii Północnej

Trening na dachu Galerii Północnej

Trening, bieganie, pływanie, turystyka, sporty zimowe czy jazda na rowerze. Każdy ma inny sposób na aktywność fizyczną. Dla wielu osób sport to prawdziwa pasja, która pozwala odreagować, nabrać energii oraz ma pozytywny wpływ na zdrowie.

 

Nowo otwarty multibrandowy salon 4Faces zlokalizowany w Galerii Północnej w Warszawie jest miejscem łączącym osoby aktywne, dla których sport to sposób na życie. Pod czujnym okiem Magdaleny Woszczak-Paprockiej zorganizowano trening fitness na dachu największego centrum handlowego w północnej części stolicy. – Takie inicjatywy cieszą się coraz większym zainteresowaniem nie tylko profesjonalnych sportowców, ale również osób, które stawiają na aktywność fizyczną i przy okazji chcą zmienić swój styl życia. Godzinny trening dał nam wszystkim olbrzymie pokłady pozytywnej energii. Znakomita pogoda, dynamiczna muzyka, urozmaicone zajęcia, ale przede wszystkim uśmiech na twarzach uczestników pokazuje, że przykładamy coraz większą wagę do sportu, który w pierwszej kolejności powinien dawać nam radość i satysfakcję – powiedziała Magdalena Woszczak-Paprocka.

 

Konkurs 4Faces oraz Under Armour

Sportowe marki 4Faces i Under Armour zapraszają do udziału w wyjątkowym konkursie, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody. Wystarczy zrobić sobie sportowe zdjęcie w niecodziennych warunkach przyrody lub w nietypowym miejscu. Im bardziej unikalna fotografia, tym większa szansa na wygranie sportowych toreb Undeniable Duffel 3.0 S.S. Wybrane zdjęcie wystarczy umieścić na swoim Instagramie z uwzględnieniem hasztagów – #UnderArmourPolska oraz #4Faces. Nagrody trafią do 10 szczęśliwców. Konkurs zakończy się 5 października br. Regulamin jest dostępny pod linkiem: http://tiny.pl/gjv8r

Translate »