Trenuj zimą!

Trenuj zimą!

Według Helly Hansen nie ma złej pogody na trening.
W kolekcji norweskiej marki Helly Hansen znajdziemy wszystko, co pozwoli na czerpanie przyjemności z aktywności na zewnątrz pomimo ciężkich warunków pogodowych.


helly hansen challenger tights helly hansen hh dry elite

Stworzona przez Helly Hansen zasada trzech warstw zapewni nam ciepło i komfort nawet w najniższych temperaturach.
Bazą naszego outfitu powinna być bielizna – nie bawełniana, bo ta szybko nasiąknie wilgocią – ale syntetyczna z materiału który błyskawicznie odciągnie wilgoć od skóry.

helly hansen hh dry elite top helly hansen hh pace lifa f low helly hansen hh pace lifa flow 2
W zależności od temperatury i intensywności treningu możemy wybrać bieliznę typu HH Dry (temperatura do – 5 C lub do bardzo intensywnego treningu) – lub HH Warm – temperatury poniżej – 5 C, mniej intensywny, długi trening. Bielizna HH Warm to połączenie materiału syntetycznego i warstwy wełny z merynosa – optymalna kombinacja na mrozy.

helly hansen HH Warm FZ Hoodie helly hansen hh warm ls
Spodnie do treningu – jeśli nie zakładamy pod nie warstwy bielizny powinny mieć panele dodatkowo chroniące przed mroźnym wiatrem i śniegiem – i co bardzo ważne – elementy odblaskowe, które zapewnią, że będziemy widoczni dla samochodów.

Kolejna warstwa naszej odzieży to tzw midlayer – niezbędny przy bardzo niskich temperaturach – to ta warstwa służy jako ocieplenie. Możemy ją pominąć, jeśli trening odbywać się będzie w temperaturze do -5 C i mamy bieliznę typu HH Warm

helly hansen HH_H2flow jacket helly hansen HH_phantom midlayer helly hansen lazer midlayer bluza

Ostatnia, zewnętrzna warstwa to kurtka, która ochroni nas przed wiatrem i opadami. Kurtka treningowa powinna być elastyczna i wodoodporna a jednocześnie przepuszczająca nadmiar ciepła i wilgoci na zewnątrz. Kurtki Helly Hansen mają wszystkie wymienione parametry a dodatkowo unikatowy system ogrzewania i regulacji temperatury ciała H2Flow, dzięki któremu wystarczy, że będziemy mieć pod kurtką jedynie odpowiednią bieliznę.

helly hansen kenosha hthelly hansen nimble r2helly hansen pace interceptor ht

Dopełnieniem stroju są odpowiednie buty – nieprzemakalne, oddychające i zapewniające dobrą przyczepność na śliskiej nawierzchni

Odzież Helly Hansen dostępna jest w salonach firmowych, dobrych sklepach sportowych oraz na www.hellyhansen.com

Źródło: Informacja prasowa

Translate »