Wakacje w terenie – konkurs fotograficzny Regatta i Ceneria.pl

Wakacje w terenie – konkurs fotograficzny Regatta i Ceneria.pl

Po raz kolejny z okazji wakacji Regatta, popularna brytyjska marka dla miłośników outdooru, oferująca wytrzymałe i wygodne ubrania dla wszystkich, którzy aktywnie spędzają czas na świeżym powietrzu oraz Ceneria – outdoorowa porównywarka cen zapraszają na konkurs: Wakacje w terenie!

To propozycja dla wszystkich, którzy kochają aktywności na świeżym powietrzu podczas wakacji. Ich forma może być dowolna: rower, kajaki, wędrówki górskie, nordic walking, spacery, rolki… Lista możliwości jest nieskończenie długa.

Organizatorzy konkursu czekają na zdjęcia z letnich przygód! Nagrodami w konkursie są vouchery na zakup odzieży i sprzętu outdoorowego marki Regatta o wartości: 300, 200 i 100 zł!

Zasady konkursu w skrócie:

  1. Konkurs polega na przesłaniu fotografii (maks. 1 MB) przedstawiającej letnie przygody i ulubione formy aktywności w terenie, czyli na zewnątrz, pod gołym niebem.
  2. Zgłoszenia zgodne z tematyką konkursu należy wysłać na adres konkurs@ceneria.pl.
  3. Prace konkursowe muszą zostać przesłane w nieprzekraczalnym terminie do 31.07.2017 r.
  4. Na konkurs można przesłać dowolną ilość zdjęć.
  5. Nagrodami w konkursie są vouchery na zakup odzieży i sprzętu outdoorowego marki Regatta:

– 1 x nagroda główna: voucher o wartości 300 zł (przyznawana przez jury),

– 2 x nagrody publiczności: vouchery o wartości 200 i 100 zł (dla najwyżej ocenionych zdjęć na podstawie głosowania w drugim etapie konkursu na https://www.facebook.com/ceneria).

  1. Voucher można wykorzystać podczas zakupów w sklepie internetowym www.regatta.pl oraz w sklepach stacjonarnych, których lista podana jest na stronie www.regatta.pl.

Pełna wersja regulaminu dostępna jest na stronie www.Ceneria.pl.

Translate »