Wygraj buty marki Hanwag

Wygraj buty marki Hanwag

Bawarska marka obuwia turystycznego Hanwag razem z Gore-Tex® i sklepem Horyzont zaprasza do wzięcia udziału w konkursie. Zasady są proste: wystarczy odwiedzić jeden ze sklepów Horyzont w wybranej lokalizacji (Warszawa lub Wrocław), zapisać się do Newslettera na www.ehoryzont.pl, obejrzeć pokaz Gore-Tex® i dokonać dowolnego zakupu. Weź udział i wygraj buty trekkingowe warte 800 złotych.

sendero_mid_blue-gtx
Zwycięzcy wybiorą obuwie spośród czterech modeli z technologią Surround: Najera Mid GTX® SurroundTM Schwarz, Sendero Low GTX® SurroundTM Asche, Sendero Low Lady GTX® SurroundTM UN Blue, Sendero Mid GTX® Lady SurroundTM UN Blue. Konkurs trwa do 7 sierpnia. Wyniki zostaną ogłoszone 9 sierpnia.

sendero_low_blue-gtx

SENDERO GTX® SURROUND
Model ten przeznaczony jest do letniego trekkingu. Zastosowana membrana wyjątkowo wydajnie odprowadza nadmiar wilgoci, który powstaje podczas wędrówki. Przód buta został lekko wydłużony i poszerzony. GORE-TEX SURROUND zapewnia wodoodporność i doskonałą oddychalność, a wkładka FUSSKOMFORT idealnie dopasowuje się do kształtu stopy.

najera-gtx
NAJERA GTX® SURROUND
Najera to bardzo lekkie obuwie trekkingowe przeznaczone do aktywnego marszu. Doskonale sprawdzą się podczas upalnych dni w górach. Membrana GORE-TEX SURROUND sprawia, że model ten jest nieprzemakalny i zapewnia doskonałą oddychalność. Podeszwa VIBRAM CROSS z profilowanym bieżnikiem zaprojektowana została z myślą o zróżnicowanym terenie górskim i dodatkowo zapewnia doskonałą stabilizację podczas stromych zejść.

sendero_low_asche-gtx
Dowiedz się więcej o wybranych modelach:
SENDERO MID GTX® LADY SURROUNDTM: http://goo.gl/IASPtX
NAJERA MID GTX® SURROUNDTM: http://goo.gl/zvup2F
SENDERO LOW GTX® LADY SURROUNDTM: http://goo.gl/5cpXqO
SENDERO LOW GTX® SURROUNDTM: http://goo.gl/leHW5y

Translate »