Wykrywacz metalu – kolejna aplikacja mobilna Regatta

Wykrywacz metalu – kolejna aplikacja mobilna Regatta

Regatta, jedna z najpopularniejszych marek odzieżowych dla miłośników outdooru, udostępniła swoim klientom już drugą – po Compass Regatta – aplikację mobilną, którą można pobrać całkowicie za darmo. Tym razem jest to Wykrywacz Metalu Regatta.

Aplikacja, wykorzystująca pomiar pola magnetycznego, pomoże odnaleźć wszelkie metalowe przedmioty w otoczeniu. To użyteczne narzędzie posługuje się czujnikiem magnetycznym, wbudowanym w urządzenie mobilne i pokazuje poziom pola magnetycznego, mierzony w mikroteslach (μT). Poziom pola elektromagnetycznego (EMF) wynosi zwykle około 49μT (mikrotesli) lub 490 mG (miligaussów). Jeśli w pobliżu znajdują się obiekty metalowe, wartość pola zwiększa się. Urządzenie zacznie wibrować i wydawać dźwięki, wskazując, że metal jest blisko (w ustawieniach można zmienić czułość wibracji i sygnały dźwiękowe).

Wykrywacz Metalu Regatta pomoże znaleźć przewody elektryczne (w podobny sposób jak wykrywacz profili), żelazne rury w ziemi albo… może udawać wykrywacza duchów, dzięki czemu uda się nastraszyć znajomych!

Obsługa jest bardzo prosta. Należy uruchomić aplikację na swoim urządzeniu mobilnym, następnie przemieszczać je wokół siebie. Poziom pola magnetycznego na ekranie cały czas będzie się zmieniać w zależności od tego, co znajduje się otoczeniu. Kolorowe linie przedstawiają trzy wymiary, a liczby u góry pokazują wartość pola magnetycznego (EMF).

Wykrywacz Metalu Regatta co prawda nie znajdzie złota, srebra ani miedzianych monet (metale nieżelazne nie wytwarzają pola magnetycznego), ale pomoże odkryć metalową skrzynię, a w niej drogocenne skarby! Aplikacja zachwyci małych i dużych poszukiwaczy przygód! Warto wypróbować to pomocne urządzenie już teraz!

Link do pobrania w Google Play: http://bit.ly/metaldetectorRegatta

Link do pobrania w Apple App Store: http://bit.ly/MetalDetectorRegatta

Translate »