Zabierz poduszkę na majówkę!

Zabierz poduszkę na majówkę!

Planujecie wyjazd na weekend majowy? Wendre podpowiada jak wygodnie spędzić ten czas na świeżym powietrzu!

Długi weekend to idealny czas na odpoczynek z dala od miasta. Pierwsze majowe dni zachęcają do podróży z rodziną lub znajomymi. Aby uniknąć niespodzianek, warto zaplanować miejsce i zarezerwować noclegi z odpowiednim wyprzedzeniem. Jeżeli zdecydujecie się na wyjazd samochodem, zadbajcie o wygodę podczas jazdy, długie godziny spędzone w aucie mogą łatwo zepsuć weekendowy nastrój. Poduszki dekoracyjne od Wendre idealnie sprawdzą się w trasie. Ich wyjątkowy kształt to przepis na komfortową jazdę. Podczas podróży wystarczy ułożyć poduszkę wygodnie na wysokości odcinka lędźwiowego. Wytrzymałe wypełnienie zapewni ulgę wszystkim cierpiącym na problemy z kręgosłupem.

koldra_SOFTLINE

Planując podróż z dziećmi warto pomyśleć o rzeczach, które umilą im czas spędzony w samochodzie, autobusie czy pociągu. Mogą to być wszelkiego rodzaju gry i zabawy słowne np. wymyślanie piosenek podróżnych, które świetnie angażuje maluchy w czasie jazdy. Każdy rodzic wie, że na wycieczkach z dziećmi najlepiej sprawdzają się rzeczy wielofunkcyjne. Lekka, turystyczna kołdra Soft Line będzie świetnym okryciem w drodze,
a na pikniku zmieści się na niej cała rodzina i specjalnie na tę okazję przygotowane smakołyki. Przydadzą się także małe, kolorowe poduszki dekoracyjne, dzięki którym piknik będzie jeszcze bardziej komfortowy. Jeżeli w planach macie aktywny wypoczynek z pewnością przydadzą się wygodne buty, okulary przeciwsłoneczne, aparat, woda i słodkie przekąski. Zapakuj wszystko czego potrzebujesz do plecaka. Niezbędna okaże się także lekka kołdra, która zajmuje niezwykle mało miejsca. Będziesz mógł na niej odpocząć, a podczas wieczornego ogniska okryć się nią. Soft Line sprawdzi się w tej sytuacji idealnie, kołdrę można wyprać w pralce automatycznej nie warto więc martwić się ewentualnymi zabrudzeniami.

Kołdra Soft Line dostępna w rozmiarze 155×200

Sugerowana cena detaliczna: 17 zł

Poduszki dekoracyjne w rozmiarze 30×60

Sugerowana cena detaliczna: 17 zł

Wendre umieszcza na etykietach kołder i poduszek szczegółowe oznaczenia dotyczące konserwacji każdego ze swoich produktów. Tylko kołdry i poduszki oznakowane logo Wendre są produktami oryginalnymi.

Sklep internetowy Wendre: www.wendre.sklep.pl

Translate »