Zimowe szaleństwo uchwycone

Zimowe szaleństwo uchwycone

Zima to czas, w którym jedni zapadają w hibernację i oczekują z utęsknieniem na pierwsze, ciepłe promienie słońca, a drudzy z radością i entuzjazmem wykorzystują każdą możliwą sposobność, by zażyć zimowego szaleństwa na stoku, podczas wędrówek czy po prostu świetnie bawiąc się z przyjaciółmi, rodziną i dziećmi na sankach. Każda ta chwila jest bezcenna, dlatego planując wszelkie aktywności w zimowej aurze, warto zastanowić się nad sprzętem, który pozwoli na uchwycenie unikalnych momentów… także z niecodziennej perspektywy. Jak to zrobić? Akcesoria do kamer Go Pro i smartfonów potrafią tutaj zaskoczyć !

Towarzysz zimowego szaleństwa

Moda na wykorzystywanie kamer sportowych podczas różnych aktywności fizycznych zyskuje na popularności. Dzieje się tak dlatego, że akcesoria, które możemy dobrać do odpowiednich modeli, pozwalają na ich szerokie zastosowanie. Popularne mocowania na kask, ramię, wykorzystanie selfie-sticków to tylko przykłady. Jednak, aby akcesoria dobrze spełniały swoją rolę, należy pamiętać o kilku szczegółach podczas zakupów. Przede wszystkim, warto zwrócić uwagę na sposób mocowania (zwłaszcza do kasku). Wysięgniki powinny być wykonane z wysokiej jakości materiału, z odpowiednimi zabezpieczeniami antypoślizgowymi, naklejone przez wysokiej jakości naklejki, które łatwo usunąć, jeśli zajdzie taka potrzeba, bez ryzyka uszkodzenia kasku.

Załóż kask i leć

Kamery GoPro wprowadziły niemałe zamieszanie w trendzie na rejestrowanie naszej aktywności fizycznej . Wybierając się na zimowy urlop, warto zabrać ją ze sobą. Dzięki temu szalone zjazdy na stoku, wycieczki i wyprawy, a nawet relacja z lepienia bałwana zostanie odpowiednio zarejestrowana. A skoro już o szaleństwach mowa – wybierając się na narciarskie stoki, warto pomyśleć o przyczepieniu do kasku specjalnego uchwytu z wysięgnikiem (np. firmy Hama), który pozwoli na zarejestrowanie zjazdu z perspektywy pierwszej osoby. Uchwyt taki pozwala na pełną swobodę, a skierowanie kamery na siebie czy też do przodu, co daje swobodę rejestracji naszych wyczynów w niestandardowy sposób.

Najpierw… zróbmy selfie!

Kto nie lubi selfie? Popularny trend w robieniu sobie zdjęć można z powodzeniem przenieść na stok. Wystarczy do tego użyć odpowiedniego selfie-sticka (np. Selfie-stick Monopad od firmy Hama). Jest to produkt, który umożliwia realizację niebanalnych ujęć, czy też z powodzeniem wykonać zdjęcie grupowe, dzięki teleskopowemu wysięgnikowi, który wydłuża się aż do 120 cm. Uzyskanie całkiem nowej perspektywy czy zastosowanie jako przedłużenie statywu, sprawia, że selfie-stick stanie się cennym wyposażeniem podczas każdej szalonej, zimowej przygody. Co więcej, nawet jeśli nie posiadamy sprzętu GoPro, istnieje możliwość zamocowania smartfona, a efekt pozostanie ten sam.

Akcesoria do kamer i aparatów sportowych to świetny sposób na uchwycenie niezapomnianych chwil zimowego szaleństwa. Tak, by było co wspominać przez kolejne miesiące.

Więcej informacji na www.hama.pl .

Translate »