Zostań VIPem na mityngu Copernicus Cup

Zostań VIPem na mityngu Copernicus Cup

Już za dwa tygodnie w toruńskiej Arenie odbędzie się jeden z najlepszych mityngów lekkoatletycznych na świecie, czyli Orlen Copernicus Cup. To niepowtarzalna okazja, aby na żywo zobaczyć światowe gwiazdy lekkiej atletyki. Dzięki partnerowi wydarzenia, marce New Balance, macie wyjątkową szansę wygrać VIP-owskie wejścia na zawody i spotkać się m.in. z Aniołkami Matusińskiego.

Orlen Copernicus Cup odbędzie się 8 lutego w Arenie Toruń. Mityng zaliczany jest do prestiżowego cyklu IAAF World Athletics Indoor Tour. Zeszłoroczna edycja została uznana przez IAAF za najlepszy mityng lekkoatletyczny w Europie.  Zawodnicy w Toruniu będą rywalizować w 11 konkurencjach – ośmiu biegowych i trzech technicznych. Tegoroczna obsada jest bardzo mocna, szczególnie w skoku o tyczce, skoku w dal oraz biegach na 400 i 800 metrów. Na bieżni zobaczymy m.in. mistrzynie Europy w sztafecie, czyli Igę Baugmart-Witan, Małgorzatę Hołub-Kowalik, Natalię Kaczmarek i Martynę Dąbrowską.

Jak wygrać wejście VIP na Orlen Copernicus Cup 2020?

Na stronie Copernicus_Cup znajduje się formularz, w którym należy zaproponować hasło dopingujące Aniołki New Balance. Zgłoszenia można przesyłać do 4 lutego, do godz. 23.59. Wyniki zostaną ogłoszone dzień później. Troje zwycięzców otrzyma zaproszenia VIP, możliwość spotkania z zawodniczkami oraz upominek od New Balance.

 

Translate »