Czy wielkie serce wystarczy aby pokonać tor survivalowy?

Czy wielkie serce wystarczy aby pokonać tor survivalowy?

Według organizatorów Men Expert Survival Race jak najbardziej! Trzeba je wesprzeć tylko odrobiną kondycji i dobrego humoru, a przekroczenie linii mety nie powinno stanowić problemu. Jak sami twierdzą, „tutaj nikt nie biegnie sam”.

Men-Expert-Survival-Race-1

Men Expert Survival Race to seria biegów terenowych po największych metropoliach Polski rozgrywających się na dwóch dystansach:  5 i 10 kilometrów. Inauguracyjny bieg w Poznaniu rozpoczyna się już 27 maja, zaraz za nim czekają na was Wrocław, Kraków, Warszawa, Trójmisto oraz ostatni przystanek, który owiany jest jeszcze tajemnicą. Trasy poprowadzą śmiałków przez zakamarki miejskiej dżungli oraz jej mniej uczęszczane tereny.

Kopia IMG_5680

 Jednak tutaj niecodzienna nawierzchnia to najmniejsze zmartwienie uczestników. Prawdziwe wyzwanie stanowić będą przeszkody, do których pokonania często przydadzą się pomocne ręce towarzyszy. Nie powinno ich jednak zabraknąć, ponieważ w każdej turze startować będzie blisko 100 survivalowców.  Na uczestników czekają nie tylko niezapomniane wrażenia, ale również ponad ćwierć miliona nagród.

Kopia P54A1271

Dla kogo jest przeznaczony ten bieg? Dla każdego kto nie boi się pokonywania własnych słabości. Aby motywować was jeszcze zanim staniecie na linii mety organizatorzy zadbali abyście byli zwarci i gotowi. Specjalny program treningowy przygotowany w zależności od waszego zaawansowania oraz celów umożliwi wam pokonanie trasy bez większych problemów. Jeżeli jednak nie lubicie ćwiczyć w domowym zaciszu to na największych twardzieli czekają zajęcia w wybranych klubach wspierających  całe zamieszanie.

Cały cykl wyścigów ma również za zadanie umożliwić start w szczęśliwe dzieciństwo malutkiej Lenie, dla której wszyscy uczestnicy wyścigów będą stawiać milowe kroki. Siła waszych nóg powinna napędzić jej powrót do zdrowia!

Kopia IMG_4734

Więcej o celu charytatywnym oraz wszystkie potrzebne informacje do zostania survivalowcem znajdziecie się za pośrednictwem strony: www.SurvivalRace.pl  Gorąco zachęcamy do podjęcia wyzwania!

Źródło: Informacja prasowa

Translate »