Ekstremalne prezenty dla niego: spraw, aby twój prezent na pewno zapamiętał!

Ekstremalne prezenty dla niego: spraw, aby twój prezent na pewno zapamiętał!

Jedni wolą je dawać, inni otrzymywać. Ale wszyscy mieli okazję się przekonać, że znalezienie odpowiedniego prezentu bywa nie lada wyzwaniem, niezależnie do tego, czy obdarowujemy, czy też jesteśmy obdarowywani. Ekstremalne prezenty dla niego to gwarancja, że twojego podarunku na pewno nie zapomni!

  1. Ekstremalne prezenty dla niego: niech twój podarunek się wyróżni!
  2. Prezenty dla niego – jeśli nie ekstremalnie, to jak?
  3. Prezenty, z których możecie skorzystać razem

Szukasz czegoś, co nie będzie jedynie bezużytecznym bibelotem? Czegoś, co zamiast się kurzyć, będzie przywoływać najpiękniejsze wspomnienia? Dobrze trafiłaś! Zajrzyj na https://prezentmarzen.com/prezenty-dla-niego/ i podziel się tym, co niezapomniane i wyjątkowe.

1. Ekstremalne prezenty dla niego: niech twój podarunek się wyróżni!

W popularnym serialu „Przyjaciele”, jedna z bohaterek znana była z tego, że wszystkie prezenty, które otrzymała od przyjaciół, albo wymieniała, albo próbowała spieniężyć. Chociaż były to przecież prezenty od najbliższych jej osób.

W życiu bywa podobnie. Niezależnie od tego, czy chcemy obdarować najbliższą nam osobę, szefa, czy kolegę z pracy, zależy nam, żeby prezent po prostu się podobał. Wiadomo, że kulturalna osoba nigdy nie przyzna, że jest inaczej. Ale – choć otrzymywanie podarunków jest przecież przyjemne – bardzo często już po reakcji widzimy, że nie jest to coś, co drugiej osobie sprawiło przyjemność.

Od kolekcjonowania przedmiotów, które będą leżeć gdzieś w kącie, o wiele przyjemniejsze będzie kolekcjonowanie wspomnień! Skok ze spadochronem, skok na bungee, jazda sportowym samochodem, a może skok ze stadionu z widokiem na Wrocław? Niezależnie od tego, co przyjdzie ci do głowy, na Prezentmarzeń sprawdzisz, jak łatwo możesz to zrealizować.

Zamiast dawać nudny lub do bólu praktyczny przedmiot, podaruj emocje, adrenalinę i wrażenia, których on nigdy nie zapomni!

2. Prezenty dla niego – jeśli nie ekstremalnie, to jak?

No dobrze, nie każdy marzy o skoku ze spadochronem lub locie na paralotni. Nie każdy mężczyzna – choć pewnie się do tego nie przyzna – lubi ekstremalne doznania i adrenalinę. A co, jeśli ten, którego chcesz obdarować, nie należy do najodważniejszych?

Przecież nie chciałabyś przynieść mu wstydu, ani zmuszać np. do skoku na bungee, mimo, że ma lęk wysokości. Nie oznacza to jednak, że musisz wrócić do bibelotów, albo myśleć o zakupie wiertarki udarowej. Co powiesz na kolację dla dwojga? A może relaks podczas masażu relaksacyjnego? Są prezenty, które po prostu nie mogą się nie spodobać!

3. Prezenty, z których możecie skorzystać razem

Jeśli chcesz obdarować męża, chłopaka lub przyjaciela, na pewno przyjemność sprawi mu coś, z czego możecie skorzystać wspólnie. Pamiętaj – wcale nie musisz czekać na specjalną okazję, żeby sprawić jemu i sobie przyjemność! Małe gesty i małe przyjemności sprawiają, że szara codzienność nabiera nowych barw.

Świetnym pomysłem na prezent będzie np. wieczór w kinie dla dwojga, szczególnie jeśli wiesz, że od dawna chciał zobaczyć nowy film z Jamesem Bondem. Inną ciekawą opcją jest wspólna degustacja wina. Potem możecie wybrać się na ulubione sushi lub… jazdę konną dla dwóch osób. To doznanie do ekstremalnych nie należy i nie wymaga wielkiej odwagi, a na pewno dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Wybierając prezent dla dwojga, pamiętaj, że nie tylko tobie ma on sprawić przyjemność. Zastanów się, jakie są zainteresowania i temperament tego, któremu chcesz dać prezent.

Uniwersalny prezent dla niego nie istnieje, ale uniwersalna jest zasada, że prezent to nie tylko przedmioty. Podaruj mu… emocje!

Translate »