Masz plany? Sfinansuj ich realizację!

Masz plany? Sfinansuj ich realizację!

Jakiś czas temu napisałem artykuł o tym, że czasami nadarza się okazja, której nie warto zmarnować. Wtedy trzeba zrobić możliwie wszystko (choć z głową!) by udało się ją wykorzystać. Tak jest gdy naraz pojawia się możliwość wyjazdu w jakieś wymarzone miejsce, startu w zawodach takich jak np. UTMB czy startu w maratonie w Chicago.

Najczęściej jednak największą i najtrudniejszą do pokonania przeszkodą jest wtedy brak gotówki, którą trzeba zdobyć „na już”. Tym razem chciałbym podzielić się z Wami moim nowym znaleziskiem, który może stanowić bazę, gdy chcemy szybko pożyczyć pieniądze.

Chwilowo.pl to serwis, który porównuje firmy udzielające krótkoterminowych pożyczek pozabankowych (czyli właśnie chwilówek). Dzięki niemu w bardzo szybki i intuicyjny sposób jesteśmy w stanie wybrać pożyczkodawcę, który jest dla nas najlepszy. Oczywiście – korzystanie z takiej porównywarki nie zwalnia nas z bardzo dokładnego zaznajomienia się z umową pożyczkową (a przede wszystkim tym, co jest napisane drobnym druczkiem). Serwis ten jednak bez wątpienia pomaga wielu osobom również po prostu rozeznać się na rynku pożyczek krótkoterminowych.

O jego jakości może świadczyć fakt, że otrzymał w 2016 roku Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku. Chwilowo.pl to jednak nie tylko porównywarka ofert. W ciągu kilku chwil można bezpośrednio tam złożyć wniosek pożyczkowy oraz otrzymać swoją pierwszą darmową pożyczkę na dowolny cel. Dostępne są pożyczki krótkoterminowe do kwoty 5000 zł lub pożyczki ratalne do maksymalnie 25 000 zł.

Jeśli będziecie kiedyś potrzebować gotówki „na szybko” po to, by zrealizować marzenia pamiętajcie o chwilowo.pl – może Wam pomoże! Pamiętajcie również, by biorąc jakikolwiek kredyt, chwilówkę lub pożyczkę bardzo dokładnie zapoznać się z OWU, umową i wszelkimi podpisywanymi dokumentami!

Translate »